Український бренд продукції з козиного молока

Козівництво — основний напрям діяльності ФГ «Тетяна 2011», на базі якого є ТМ "Zinka" розташоване господарство на відстані 100 км від Києва, в селі Усівка Згурівського району. На території 12 га збудовано сучасний фермерський комплекс із виробництва молока та молочної продукції з козиного молока від французьких племінних кіз.
Детальніше
Нині цех із переробки має потужність 7,5 т/добу. Під звучною українською назвою, написаною на англійський модний манер, — Zinka, сьогодні це молоко, йогурти, кефіри, біфідойогурти, сметану та звісно сири, виготовляють напівтверді, тверді та м'які сири, а також м'які з білою пліснявою, серед яких камамбер, зроблений за досконалою французькою технологією. Форма у сирів передає той посил, який несе засновник - Василь Цвик, — його продукція зроблена зі щирою любов'ю до справи. У літні місяці можна буде поласувати ще й морозивом із козячого молока.
НАША ПРОДУКЦІЯ:
Дійні кози перебувають у тваринницьких приміщеннях де їм створені ідеальні умови для життя, клімат контроль, харчування за французькою технологією і навіть масажні щітки. На вільному випасанні лише молодняк та козлики. Кози, котрі дійні – не випасаються, аби не погіршувати смакових властивостей молока – вони вживають тільки натуральні, власно заготовлені корми, Солома, сіно є невід'ємною частиною збалансованого харчування тварин. Аби молоко, що в подальшому використовується для виготовлення продукції, мало приємний солодко –вершковий смак, і свіжий аромат. У доїльній залі обладнання DeLaval 2 на 18, які дають можливість подоїти 36 кіз за один раз.
Made on
Tilda