Як з'явилась чудова натуральна косметика без запашок і барвників марки "Зілля Мавки"?
Думаю, багатьом знайома проблема з підбором кремів, надто тим, в кого чутлива, реактивна шкіра. Садніння, подразнення, відчуття важкості робили для мене користування косметикою неприємним, отже, «якщо хочеш зробити щось добре – зроби це сама». Так в 2015 році з'явились перші рецептури косметичних засобів «Зілля Мавки».
Подруги помітили, як ожило моє обличчя, почали розпитувати, чим я користуюсь, а я радо ділилася – з подругами, родичками, подругами подруг… коли дійшло до сусідок подруг подруг, я зрозуміла, що є великий незадоволений попит на якісну доступну косметику, і вирішила зробити своє захоплення бізнесом.

Перша мотивація перетворити виготовлення косметики у бізнес була скоріш альтруїстична — адже я знала, як це зробити чудово, і хотіла дати українкам якісну доступну косметику, створену спеціально для нашого типу шкіри і наших кліматичних умов.


За три роки ми пройшли шлях від першої тисячі баночок, зварених за контрактом на іншій фабриці, до власного виробництва. Зареєстровані технічні умови на 83 продукти, тисячі вдячних клієнтів, що користуються самі і рекомендують іншим.

В подальших планах – створення офлайнового магазину, де клієнтки та клієнти зможуть отримати консультацію та познайомитись з нашою косметикою

ПОПУЛЯРНІ ТОВАРИ
More products
Убтан – це перша в світі косметика, і придумали її в Індії. Це ефективний засіб по рецептах Аюрведи для очищення і живлення шкіри. Чудовий продукт являє собою порошок з лікарських трав, зерен та спецій.

Його дія спрямована на якісне щоденне очищення шкіри, поліпшення кровообігу і кольору обличчя. Убтан підсилює приплив крові до тканин шкіри, сприяє виведенню токсинів і шлаків, завдяки чому колір обличчя стає більш рівним і здоровим. Засіб має антимікробну дію (а отже, покращує стан шкіри при акне), оскільки пригнічує розмноження багатьох хвороботворних бактерій, допомагає боротися з передчасним старінням шкіри.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Надаємо 10% знижки читачам – просто згадайте при замовленні, що Ви прийшли з проекту
«Made in Ukraine»
Made on
Tilda