ТМ «Вина Запоріжжя» -власне виробництво більше 10 сортів крафтових вин

Нові проби, постійні пошуки ідеального рецепта, тонни винограду - і успіх постукав до нас з винного льоху! Тепер ми можемо дарувати вам завжди вдале столове біле і червоне вино!
Як ми почали будувати власну історію
На жаль, історія замовчує про те, як виноробство дійшло до прекрасного Запоріжжя, але ми точно не умовчимо про те, як вирішили створювати власне вино. Наша ТМ «Вина Запоріжжя» надихалася старими переказами, атмосферою недалекій до нас Грузії і любов'ю до якісних напоїв. Ми почали з дегустації найсмачнішого та близького по духу вина, родом із сонячної Грузії. Спілкування з професіоналами подібного «зельеваріння» і надихаючий присмак, який дарує грузинське вино, створили унікальний тандем величезного бажання творити виноробне мистецтво в рідному місті.
Вина роблять з винограду, що росте в районі Причорноморської низовини на відмітці 100 м над рівнем моря в Миколаївській і Херсонській областях.
Для приготування вина використовують виноград таких сортів як Цитронний Магарача, Рислінг, Шардоне, Каберне, Сапераві, Одеський чорний.
Відбірний виноград збирають на полях вручну, щоб не пошкодити його структуру, укладають його в ящики і в спеціальних машинах-рефрижераторах з контрольованою температурою повітря доставляють на завод.
Підприємство «Вина Запоріжжя» для виробництва вина використовує тільки італійське обладнання виготовлене з нержавіючої сталі і застосовує класичні схеми виробництва для білих і червоних вин.
Вам сподобається
ТМ «Вина Запоріжжя» - історія змінюється, крім нашої якості: воно незмінно ідеальне!
Made on
Tilda