ВИРОБНИК молочної та кисломолочної продукції

Вільнянський молокозавод – один із найбільших виробників молочної та кисломолочної продукції у Запорізькій області, який розпочав свою роботу в 2005 році. Ми виробляєм свіжі молочні продукти, які позитивно впливають на здоров'я, і, відповідно, на якість нашого життя. В нашому асортименті сьогодні представлені: молоко, сири та сиркова маса, напівтверді та м'які сири, сметана, вершкове масло та сиркові десерти.
Ми пишаємося представленістю своєї свіжої та поживної молочної продукції на полицях роздрібних магазинів Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Полтавської та Миколаївської областей. Також ми працюємо над тим, щоб кожен з легкістю міг купити нашу продукції та ведемо перемови з великими торгівельними мережами України.
Також в нашому асортименті представлені копчені сири ТМ «Jerome Cheese».

Наші сири виготовлені методом натурального копчення без застосування рідкого диму та синтетичних добавок.

Сирні кульки копчені від ТМ «Jerome Cheese»
мають збалансований смак, формат кульок ідеально підходить до подачі їх в якості холодної або гарячої закуски до вашого столу. Достатньо всього декілька хвилин підігріти їх у мікрохвильовій печі або на мангалі та неперевершена закуска вже готова.
Копчений сир у формі круга ТМ «Jerome Cheese» це дуже смачний сир з ароматом димку, не підробним, а дійсно натуральним копченим смаком. Цей сир неперевершено підійде для приготування закуски, сендвічів та бутербродів, а також для страв на мангалі.
НАША ПРОДУКЦІЯ:
Напівтверді і м'які сири
Ми постійно вдосконалюємо і поповнюємо свій асортимент молочних продуктів, щоб кожен прийом їжі в українських сім'ях був ще смачнішим, різноманітним, поживним і здоровим.
Наше обладнання та технології виробництва дозволяють зберігати весь комплекс вітамінів та поживних речовин добірного натурального молока в нашій продукції.
Ми щиро вдячні більш ніж 100 нашим постійним клієнтам: дистриб'юторськими і оптовим компаніям, комунальним підприємствам, роздрібним магазинам за їх вибір і багаторічну довіру нашому підприємству.
Ми будемо раді новим клієнтам, які бажають купити нашу молочну продукцію.
Made on
Tilda