Uspix - це український бренд живої косметики ручної роботи та послуг догляду за шкірою

Ми робимо косметику за аптекарськими рецептами, яким вже понад 100 років! Цю ідеальну формулу поєднання простих продуктів зібрала та успішно застосовувала в роботі наш провідний косметолог Наталія Петрусь протягом своєї 25-річної практики.
У синів косметологині зародилася ідея показати справу життя своєї мами великому колу людей. Проте Наталя вагалася. Вона знала, що її продукт якісний, ефективний, але незвичний: маски і креми переважно мають специфічний запах аптекарських засобів.
У 2014 році сини Наталії заснували бренд Uspix, надавши старим, перевіреним рецептам нового змісту.
Принципи бренду незмінні: косметика не містить ефірних олій та хімічних консервантів, тому й запах у неї схожий на фармацевтичні мазі, і термін придатності невеликий - 2-6 місяців. А кожен засіб готується власноруч біотехнологом у день замовлення.
Ми певні, що натуральні продукти, з яких виготовляється косметика Uspix, - це дари, які природа щедро дає нам у користування для здоров'я, поповнення і зміцнення нашої внутрішньої сили і, як гарантований результат, - краси зовнішньої. Ми прагнемо відновити статус масок як щоденної гігієнічної процедури на рівні з душем і чисткою зубів.
Пропонуємо добірку засобів, які допоможуть подолати такі проблеми шкіри:
При сухості шкіри, маски які пом'якшують та вітамінізують шкіру:
Аби отримати бажаний результат, потрібно серед розмаїття наших масок і кремів підібрати той, який буде підходити саме вам, та знати нюанси користування ним. Усіма секретами та інструкціями володіють наші косметологи і консультанти, звертайтеся!
Консультація косметолога безкоштовна +38 (095) 438-89-89
-10%
Знижка на замовлення при використанні промокоду:
MADEINUKR_USPIX
Made on
Tilda