"ТУР" - СТИЛЬНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ОДЯГ

Спочатку мрія

Історія починається 2015 року з бажання створити щось самому та реалізувати свої бажання. З початку було важко уявити у що перетвориться маленька авантюра студентка харківського вишу, так як у засновника бренду (Широкоступа Сергія) не було ні досвіду ні яких професійних навиків у сфері пошиття одягу та дизайну. Що було? – Було тільки бажання та зробити бренд, який стане відомим.
З чого почати?
Почалося все з назви «ТУР» - в якому було відроджено могутній образ величного тура, який колись населяв територію України та був винищений людиною. Другий крок – це ідея для одягу. Спочатку ідеї були дуже банальні, настільки, що зараз навіть соромно згадувати про перші моделі. Але, що було, те було! Озираючись назад – можна з впевненістю сказати, що рухаємось правильно та доволі динамічно! З однієї людини компанія зросла до команди з 20 чоловік, що працюють на досягнення спільної мети! А гроші, які інвестиції? Питання дуже часте, але відповідь дуже проста – на початку було тільки 10 тис грн. З цього і почали.
Знижка за промокодом «СИТИ2020» з 17.02.2020 - 17.05.2020
Що таке TUR сьогодні?
Сьогодні TUR представляє собою молоду амбіційну команду. За 5 років ми виробили та відправили більше 80 тис одиниць в 8 країн світу, розробили більше 250 моделей одягу, які є унікальними на ринку, не тільки з огляду на дизайн, а й на сам підхід до упаковки: авторські стікери, кожна модель має унікальну назву, що прив'язана до відомих персонажів, листівка, на якій наша команда дякує клієнтові за вдалий вибір одягу, супроводження клієнта впродовж та після покупки, гарантія обміну та повернення.
Made on
Tilda