Ми створюємо не просто взуття, а поєднання комфорту і стилю на будь-який смак!

Розуміння потреб ринку, переваг кінцевого споживача і аналіз світових тенденцій індустрії моди, народжують ідеї, які ми втілюємо в наших колекціях. Уже більше п'яти років наша продукція представлена і успішно реалізується на ринку України і за її межами. Свідченням цьому є позитивні відгуки наших оптових клієнтів і роздрібних покупців, а також результати продажів нашої продукції в власних магазинах TUTO VZUTO. Назва магазинів співзвучно українському «тут взуття», «тут взути», а нашому бренду ми дали назву TUTO - взуття TUTO в магазинах TUTO VZUTO.
tuto vzuto
Як все починалося
Багаторічний досвід продажів жіночого взуття переконав нас - по-справжньому якісної, стильного взуття, за адекватною ціною на українському ринку дуже мало. Робота в умовах недобросовісної конкуренції, одноманітності вибору, несвоєчасність виконання договірних зобов'язань і невідповідності реального якості продукції декларованому, змусили нас шукати шляхи вирішення цих проблем. Так з'явилася ідея налагодити власне виробництво. З нього почалася історія торгової марки TUTO. Ми завжди хотіли і намагалися пропонувати нашим клієнтам продукт не такий як у всіх. І тепер для цього ми маємо всі можливості.
tuto vzuto
ПОПУЛЯРНІ ТОВАРИ:
Привозимо до 6 пар взуття на примірку в Київ безкоштовно ❤️ Нова колекція взуття вже на сайті
tuto vzuto
ПРО ВИРОБНИЦТВО:
Народження моделі починається з вибору колодки. Її параметри повинні забеспечувати зручність і комфорт при ходьбі, а силует бути актуальним і трендовим. Поєднання цих вимог - для нас головне завдання при побудові моделі.
Після вибору колодки за справу береться модельєр-конструктор. Його завдання загальну ідею, бачення дизайнера втілити в реальність. Від професіоналізму модельера залежить те, що ми отримаємо в результаті у вигляді готової пари, а також швидкість і якість виконаяння робіт на всіх етапах виробництва взуття.
В результаті роботи модельєра ми отримуємо готові лекала, за якими можна кроїти деталі верху взуття. Але перед запуском в серію спочатку робляться контрольні зразки. Це необхідно для того, щоб врахувати всі можливі недоліки і вчасно внести необхідні корективи в конструкцію. Після погодження та затвердження модель запускається у виробництво.
Вижливий і відповідальний етап - це крій беталей верху. Шкіра - матеріал натуральний. Кожна шкіра маєвласний малюнок на верхній обробленій стороні шкіри. Завдання закрійника так розкласти деталі, щоб обидві напівпари виглядали однаково і при цьому отримати мінімальні витрати матеріалу.
Після того як всі деталі викроєні починається процес складання заготовки. Від точності і якості виконання цієї операції залежить як буде виглядати готова пара.
На деякі моделі може встановлюватися металева фурнітура. Для цього у нас є цілий арсенал різного інструменту і пристосувань.
Далі зібрана заготовка потрапляє в пошивний цех. Тут майстри шевці вручну затягують заготовки на колодки, укладають і формують задник і підносок - конструктивні елементи, що додають взуттю міцність і форму. Основне завдання - правильно укласти верх взуття на колодку і витягнути її так, щоб в процесі носіння пара вже не розтягувалася і зберігала первісну форму.
Після приклеювання підошви залишається останній етап - це доведення. На цьому етапі з пари забираються всі мітки, залишені після складання, залишки клею, наносяться спеціальні розчини, що закріплюють і гарантують безпеку кольору, а також надають парі гідрофобні властивості.
І ось всі етапи виробництва пройдено. Залишилося тільки упакувати і відправити клієнту.