КОМПАНІЯ "TOYS PLAST"

Більше 10 років українська компанія «Toys Plast» успішно займається виробництвом якісних пластмасових іграшок. Вся продукція компанії виготовляється за допомогою високо-технологічного обладнання з безпечних і якісних матеріалів і абсолютно нешкідлива для дітей. На нашому виробництві все вироби проходять строгий контроль якості, що підтверджується наявністю гігієнічних висновків Міністерства охорони здоров'я Україна і сертифікатів відповідності.
Компанія прогресує не тільки в якості пропонованої продукції, але і працює над постійним збільшенням асортименту. На сьогоднішній день іграшки компанії «Toys Plast »дарують радість малюкам не тільки з України, а й за її межами. Окрім того, що всі іграшки компанії безпечні, яскраві, цікаві та стійкі до пошкоджень, вони також позитивно впливають на розвиток моторики рук у дітей, сприйняття кольорів, уяви і фантазії. Продукція компанії різноманітна: пісочний набори, ігрові набори, розвиваючі іграшки, конструктори.
У віртуальному каталозі представлені дитячі пластикові іграшки різної кольорової гами і розмірів. Іграшки із пластику користуються попитом не тільки в силу своєї краси і цікавинки, але і завдяки високим виробничим стандартам.
Всі вироби сертифіковані згідно вимогам ГОСТ 25779- 90, ДСТУ 2029-92, ДСТУ 2030-92, ДСТУ 2031-92, ДСТУ
2032-92, ДСТУ 2169-93 и ДСанПин 5.5.6.012-98.
Made on
Tilda