ІГРАШКИ

Ми зібрали для Вас найкращіх українських виробників іграшок
Останнім часом все частіше при купівлі іграшок та й не тільки їх, матусі, татусі й інша рідня почали звертати увагу на походження того чи іншого виробу, країну-виробника та сертифікацію. Без сумніву дитяча гра – це свого роду дослідницька робота, це час, коли кожен малюк починає детально знайомитися з оточуючим його навколишнім середовищем – в першу чергу саме через іграшки. Не дивно, що сучасні батьки, котрі піклуються про своїх діток, висувають до іграшок високі вимоги. Адже дітки іграшками не лише граються, постійно тримаючи їх у руках, але й доволі успішно кидаються ними, гризуть та повсякчас фантазують. Саме тому, найголовнішими з-посеред усіх наявних нині критеріїв вибору недарма вважаються якість іграшок та їх безпека.
Тож сьогодні ми пропонуємо вашій увазі іграшки українського виробництва: яскраві, цікаві, недорогі, безпечні та просто варті уваги. Бажаємо вам вдалого пошуку «свого» виробника!
TOYS PLAST
ВИРОБНИК ІГРАШОК З ПЛАСТИКА ОПТОМ
Більше 10 років українська компанія «Toys Plast» успішно займається виробництвом якісних пластмасових іграшок. Вся продукція компанії виготовляється за допомогою високо-технологічного обладнання з безпечних і якісних матеріалів і абсолютно нешкідлива для дітей.
UTERIA
Виробник цікавих та розвиваючих іграшок
Основні переваги нашої продукції – це якість та безпека, підтверджена відповідними сертифікатами. Наш бренд люблять діти та дорослі. Ми пишаємось своїми виробами, з любов'‎ю створюємо нові моделі, а також пропонуємо товари європейського рівня. В нашому інтернет-магазині ви завжди знайдете незвичайні набори для творчості та ексклюзивні новинки!
WOOD TRICK
ВИРОБНИК РОЗВИВАЮЧИХ СУВЕНІРНО-КОЛЕКЦІЙНИХ МОДЕЛЕЙ З ДЕРЕВА
Дерев'яні конструктори "Wood Trick" - це механічні 3d-моделі, які збираються без клею відповідно до інструкції! Вибирайте екологічно чисті, розвиваючі, колекційні моделі від "Wood Trick" для Вас і Вашої дитини.
МАГНІКОН
виробник МАГНІТНого КОНСТРУКТОРа
Кожне покоління пам'ятає культові для свого часу ігри, якими захоплювались в дитинстві. МАГНІКОН має всі підстави стати такою іграшкою для сучасних дітей, адже малеча в захваті від розвиваючого магнітного конструктора нового покоління! Пласкі геометричні фігури з'єднуються між собою всього лише силою притягання магнітів і легко складаються в найрізноманітніші конструкції.
Made on
Tilda