виробник вина

«Tiziano» пропонує споживачам широкий асортимент винних напоїв з фруктово - ягідними тонами. Всі напої «Tiziano» виробляються в регіоні Бессарабія, що в південно -західній частині Одеської області. Завдяки екологічно чистій зоні, в якій розташовані наші виноградники, ми можемо з упевненістю сказати, що наша продукція містить у собі всі корисні властивості і мінерали. Це натуральні вина, які виробляються без штучних добавок і спирту, вони відрізняються збалансованим, м'яким і ніжним смаком, легкістю і природним ароматом.
Tiziano — це фруктові вина. Такі, як ви любите. Солоденькі, смачненькі та прикольні.
Ви можете спробувати 6 смаків тихих вин та 6 смаків ігристого. До речі, всі вони авторські та створені молодим і красивим виноробом за найпрогресивнішими технологіями. А ще вони абсолютно натуральні та екологічні. Майже як яблучко у вашому саду. Вина Tiziano обирають, коли є святковий привід. Або коли приводу нема, але душа потребує свята. Вони гарно смакують в компанії колег, друзів та родичів. Без них теж нічого, але ж разом веселіше, правда?


TIZIANO CAN
Tiziano в революційному форматі – те, чого так не ставало на полицях магазинів України!

Це і є той самий славнозвісний Spritz, такий популярний у всьому світі. Нічого зайвого, лише вино і фрукти з легким насиченням вуглекислотою. Повірте, смак просто неймовірний!

Шукайте на полицях магазинів у вашому місті!


TIZIANO STILL WINE
В лінійці ТМ Tiziano Тихе зібрані ексклюзивні авторські вина, які створив наш молодий прогресивний винороб спільно з нашими провідними маркетологами і фахівцями з продажу.

В асортименті абсолютно нові і прогресивні позиції, від смаку і аромату яких, божеволіє весь світ. Це натуральні напої, що виробляються без спирту та інших штучних добавок.


TIZIANO SPARKLING WINE
ТМ Tiziano Iгристе розроблено нашими виноробами і технологами, розлиті на заводі компанії Henkell & Co. Gruppe.

Ця корпорація є одним з провідних гравців європейського ринку і володіє підприємствами з виробництва ігристих, тихих вин і міцних алкогольних напоїв в таких країнах як Німеччина, Франція, Австрія, Чехія, Словаччина, Угорщина, Польща, Румунія, Іспанія і Італія.
Талановита людина - талановита в усьому!
Кожен з нас чув цей афоризм, але не багато замислювалися, як дитяче захоплення живописом може вплинути на подальшу долю і створення бренду.
~
Climbers on Mount Rainier
4K Time-lapse Clip
~
Наш винороб з юних років захопився малюванням. Йому ще в юні роки пощастило побувати в Луврі (Париж) де і вдалося вперше побачити картини італійського живописця Тиціана, картини, які йому запам'яталися назавжди.
Пройшли роки, але любов до мистецтва не згасала.
Так, 3 роки тому і з'явилася ідея створити вино, яке не буде схоже на 90% з того, що ми бачимо на полицях від українських виробників. 2 роки дослідів та експериментів не пройшли даром і в кінці 2018 року з'явилися перші готові вина. Коли ми задумалися про назву нашого бренду, в пам'яті згадався Лувр і картини Тиціана, в яких було все те, що намагався вкласти наш винороб в вино - любов, краса і впізнаваність. Так ми прийняли рішення назвати бренд «Tiziano».
ЧОГО БАЖАЄ ВИНОРОБ
Щоб люди пили смачні і ароматні натуральні вина. Щоб в Україні виросла культура споживання вина. Щоб ми навчилися насолоджуватися і цінувати моменти, проведені в колі друзів, рідних і близьких. Щоб кожен знайшов у нашому вині своє.
Вина Tiziano обирають, коли є святковий привід. Або коли приводу нема, але душа потребує свята. Вони гарно смакують в компанії колег, друзів та родичів. Без них теж нічого, але ж разом веселіше, правда?
Made on
Tilda