Текстиль

Ми зібрали для Вас найкращі бренди текстиля та фурнітури від українських виробників
Як приємно прийти додому після важкого трудового дня й зануритися у світ безтурботності, краси та затишку. Хай там як, а у цьому вам беззаперечно допоможе відмінно підібраний домашній текстиль. Адже, погодьтеся, приємно коли вдома нас оточують красиві й водночас дійсно якісні речі. Це саме те, що робить наше з вами життя не лише в рази яскравішим, але й комфортнішим.
Ви все ще хочете купувати якісний домашній текстиль? А може мрієте придбати його не лише виключно для власного використання, але й у якості чудового подарунка рідним та друзям? Мрієте купувати гарний і якісний текстиль недорого? Тоді пропонуємо вам звернути увагу на текстиль від українських виробників. Будьте певні, що наші українські виробники текстилю представлені на ринку унікальними моделями з високоякісної сировини: стильні, красиві, з оригінальними або традиційними візерунками. У будь-якому випадку добротний текстиль – це гарантія прекрасного відпочинку та вдале вкладення грошей.
DOTINEM
ФАБРИКА ДОМАШНЕГО ТЕКСТИЛЯ
це сучасне виробництво домашнього текстилю та нетканих матеріалів. Підприємство було засноване в 2010 р і вже більше 7 років випускає і продає текстильні вироби оптом і в роздріб, як з натуральних наповнювачів, які пройшли перевірку часом, так із сучасних гіпоалергенних матеріалів.
FURNITEX
Швейна фурнітура оптом
це широкий спектр можливостей для справжніх фанатів своєї справи у сфері швацької промисловості. Колосальний вибір якісної функціональної та декоративної швацької фурнітури.
Made on
Tilda