Вироби з шкіри!

Наша майстерня «Tapshuk» була заснована 7-го червня в 2014 році.
Чому назва саме «Tapshuk»? Колись давно люди так називали гаманці, а логотип бренду (коник) символізує місто, в якому був заснований «Tapshuk». В нашій майстерні акцент йде саме на «ручну роботу», тобто взагалі без використання швейної машинки. Ми займаємось такою шкіргалантереєю як: сумки, гаманці, паски, косметички, ремінці для годинників, тобто все окрім одягу та взуття. Багато є ексклюхивних речей, які були створені під замовлення.
«Tapshuk» є в соцмережах, де зараз приблизно 25 000 підписників. У нас є постійні замовники, які купують вироби як для себе, так і для подарунків. Ми намагаємось адаптувати наші вироби так, щоб вони були багатофункціональні. Замовник може внести зміни в будь-яку з наших моделей, якщо ми технічно можемо це виконати.
Вироби з натуральної шкіри
Виготовлені виключно в ручну
Найкращі подарунки для коханої людини!
У нас є постійні замовники, які купують вироби як для себе, так і для подарунків. Ми намагаємось адаптувати наші вироби так, щоб вони були багатофункціональні. Замовник може внести зміни в будь-яку з наших моделей, якщо ми технічно можемо це виконати. Сьогодні ринок хендмейду на підйомі, і очевидно, що Українці надають перевагу саме українському продукту. Всі з радістю купують «українське», виконане в ручну з якістю на сто відсотків - в чому саме і полягає суть бренду «Tapshuk». Всі наші вироби виготовлені виключно з екологічно чистих матеріалів.
Made on
Tilda