СОЛОДОЩІ

Ми зібрали для Вас найкращі бренди солодощів від українських виробників
Українські солодощі – категорія, котра досить добре відома не лише споживачам нашої країни, але й багатьом любителям ласощів, що проживають за кордоном. Про визнання нашої вітчизняної продукції говорить факт потрапляння багатьох українських виробників до світового рейтингу, котрий свого часу був складений спеціалізованим виданням Candy Industry. Окрім того є у нас і сила-силенна інших виробників різноманітних солодощів, котрі поки що невідомі широкому загалу. Тому тримайте свої смакові рецептори напоготові! Чому, запитаєте ви? Усе просто: бо українські виробники солодощів вже чатують на них!
Саме сьогодні ми хочемо презентувати вам каталог українських солодких брендів, котрі гарантовано вразять вас не лише своєю харизмою, але й новинками, їх якістю, неймовірним смаком та ціною. Тому запрошуємо до перегляду!
ЗНАТНИЙ МЕД
ВИРОБНИК МЕДУ
Натуральний продукт, дбайливо зібраний для Вас на традиційній пасіці в
екологічно сприятливому місці. Навколо немає жодних промислових підприємств чи транспортних магістралей – тільки ліси, луки та поля.
Ставищенські пряники
виробництво кондитерських виробів
Ми пропонуємо близько 20 найменувань пряника і печива. В асортименті нашого підприємства представлені: пряники глазуровані, пряники з наповнювачем, вівсяне печиво та ін. Особлива увага в асортиментній групі товарів займають пряники сирцові з фруктовими начинками та пряники заварні глазуровані.
ТМ SERGIO
НАТУРАЛЬНІ СУХОФРУКТИ, УЗВАРИ, СУШЕНІ ЯГОДИ, ЦУКАТИ ТА СОЛОДОЩІ
«Усе заради діток» – саме ця на перший погляд проста фраза й дала початок нині відомій по всій Україні торговій марці Sergio, історія котрого розпочалася ще в далекому 2009 році. Тоді ще не засновниця бренду, а молода матуся сина Сергійка, зіштовхнулася з питанням пошуку чистих та нічим необроблених сухофруктів із яких можна було би без проблем готувати різноманітні компотики.
CHOCO BLUES
ШОКОЛАДНІ ЦУКЕРКИ РУЧНОЇ РОБОТИ
Це нішева продукція, шоколадні цукерки ручної роботи з безліччю авторських начинок. Продукт є унікальним завдяки переліку смаків і візуальним рішенням. Асортимент постійно поповнюється, опрацьовуються нові поєднання. Нам подобається дивувати й дарувати вам радість!
ВЕСЕЛА БДЖІЛКА
ВИРОБНИЦТВО НАТУРАЛЬНОГО МЕДУ
Мед, який пропонує наш інтернет-магазин гарантовано натуральний, свіжий, не піддавався термічній обробці, а отже зберігає всі свої корисні та лікувальні властивості.
Made on
Tilda