чоловічий верхній одяг від виробника за всіма канонами якості

Ми виробник чоловічого верхнього одягу Sun`s House, бренд S `s H. Більше 30 років шиємо чоловічу верхній одяг чудової якості. У нашому каталозі моделей Ви знайдете широкий асортимент верхнього одягу для чоловіків.
Більш 157 моделей на вибір. Базова гамма кольорів, актуальні розміри, ідеальна посадка по фігурі
- нашим клієнтам є з чого вибирати!
Sun's House
НАШІ СИЛЬНІ СТОРОНИ:
Наявність великого складу готової продукції
Розміри від 44 до 68
Роста від 170 до 200
Відправка товару в день замовлення
Гарантія на товар 180 днів
Простий обмін та повернення
Sun's House
ПОПУЛЯРНІ ТОВАРИ:
Sun's House
ПРО ФАБРИКУ:
ВІДКРИТТЯ ФАБРИКИ
Зустрівши міленіум ми зрозуміли, що готові рости і розвиватися. Довелося прийняти важке рішення, закрити фірмовий магазин в центрі міста і купити просторе виробниче приміщення для відкриття власної фабрики з закінченим виробничим циклом. І видихнули ...

Тепер нам стало легше стежити за якістю і домогтися порівняно невисокої ціни.
2000
ПЕРШИЙ СЕРЙОЗНИЙ КОНТРАКТ
Відчувши, що до 2004 року товариство змінилося ми зрозуміли що пора звернути увагу на технологічність і нові багатофункціональні матеріали. У тому ж році ми уклали контакт з виробниками утеплювача isosoft. І стали використовувати його в своїх пальто, хоча до цього, цей матеріал можна було зустріти тільки в лижних куртках іменитих брендів.
2004
ВІДКРИТТЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ
Світовий криза 2008 року змістив наш асортимент в більш функціональну і бюджетну групу. В цей час набирала обертів інтернет торгівля. Якщо до покупки техніки в інтернеті люди вже звикли, то одяг замовляли ще з обережністю. Але ми розуміли що працюємо на перспективу і відкрили свій фірмовий інтернет-магазин, вкладаючи гроші в розробку і рекламу.
2008
МИ ПОЧАЛИ ВІДШИВАТИ КУРТКИ І ВІДКРИЛИ ШОУ-РУМ
Ми створили пальто практичне і елегантне одночасно з'єднавши деталі пальто і куртки. І чоловіки по достоїнству оцінили цю колаборації стилів. І звичайно ж, відкрили такий необхідний для наших покупців шоу-рум. Який відповів на питання "Де можна поміряти і помацати"

2014
БОРОТЬБА С ПАНДЕМІЕЮ
У березні 2020 року, в зв'язку з вірусною пандемією ми встали на захист наших медиків і всіх тих, хто забезпечує «нормальну» роботу і життя в країні. Ми розробили конструкцію захисних комбінезонів з новітнього матеріалу, який гарантовано захистить наших людей від пандемії. Таким чином у нас відкрилося нове соціально-важливий напрямок SUN'S MEDICAL.
2020
Ми швидко зрозуміли, що знайшли своє покликання! Незабаром зареєстрували свою компанію, розробили правильну конструкцію і зайнялися пошиттям кашемірових пальто. Так як своєї фабрики у нас не було, та й грошей на її покупку теж, на той момент ми відшивали свої пальто на «гриміли» в той період іменитих фабриках.