«ВВ-Альянс +»
товариство з обмеженою відповідальністю

Підприємство ТОВ «ВВ-Альянс +» займається виробництвом і продажем кондитерських виробів. Наша продукція виробляється під торговою маркою «Ставищенські пряники», відомої ще з 70-х років минулого століття.
Ми пропонуємо близько 20 найменувань пряника і печива. В асортименті нашого підприємства представлені: пряники глазуровані, пряники з наповнювачем, вівсяне печиво та ін. Особлива увага в асортиментній групі товарів займають пряники сирцові з фруктовими начинками та пряники заварні глазуровані.
ТОВ «ВВ-Альянс +» виробляє пряники з начинками за традиційною рецептурою з використанням натуральних компонентів:
Завдяки спеціальній упаковці пряники довше зберігають свіжість і запашний аромат
В асортименті підприємства - пряники з популярними серед покупців начинками зі смаком малини, вишні, яблуко і ін.
Крім пряників глазурованих ТОВ «ВВ-Альянс +» випускає великий асортимент пісочного печива.
1
Мінімальні терміни виконання замовлення
Кондитерські вироби виробництва ТОВ «ВВ-Альянс +» реалізуються не тільки в Київській області та в Києві, а й в Черкаській, Вінницькій, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, та ін. областях.
2
Продукція, що випускається нашим підприємством, сертифікована і відрізняється високою якістю сировини та строгим контролем технологічного процесу
Продукція, що випускається нашим підприємством, сертифікована і відрізняється високою якістю сировини та строгим контролем технологічного процесу. Клієнти, спробувавши один раз нашу продукцію, відзначають її чудові смакові якості і залишаються нашими постійними покупцями.
3
Ми запрошуємо Вас до співпраці і гарантуємо високу якість нашої продукції, мінімальні терміни виконання замовлення та реальні ціни.
Made on
Tilda