СПОРТИВНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми зібрали для Вас найкращіх
українських виробників спортивного обладнання.
Мабуть, уже неабияк втомилися від пошуку компанії-виробника надійного спортивного обладнання високої якості за доступною ціною, чи не так? Будьте певні, що український сучасний ринок – місце де представлено не лише широкий асортимент закордонних компаній-виробників іграшок, сувенірів та ряду іншої не менш цікавої продукції. Є тут місце й для нашого вітчизняного майстра, а їх, повірте, тут живе й плідно працює чимала кількість.
Не виняток з-поміж них компанії, котрі тривалий час спеціалізуються на виготовленні спортивного інвентарю, спорттоварів та обладнання. Головна перевага – звичайно ж дотримання необхідних стандартів якості, демократичні ціни та надзвичайно великий вибір. Тому ласкаво просимо вас обрати собі спортивне обладнання до смаку!
СПОРТІНВЕНТАР
ВИРОБНИК СПОРТИВНОГО ОБЛАДНАННЯ
Історія нашого заводу налічує не один десяток років. У 1948 році була створена Харківська фабрика важкого спортивного інвентарю, яка в кінці шістдесятих була реорганізована у завод «Спортінвентар». На сьогодні ми, єдиний завод, який виробляє спортивне обладнання та інвентар на території України, виготовляємо понад 500 найменувань продукції для різних видів спорту.

Made on
Tilda