виробник спортивного обладнання

Історія нашого заводу налічує не один десяток років. У 1948 році була створена Харківська фабрика важкого спортивного інвентарю, яка в кінці шістдесятих була реорганізована у завод «Спортінвентар». На сьогодні ми, єдиний завод, який виробляє спортивне обладнання та інвентар на території України, виготовляємо понад 500 найменувань продукції для різних видів спорту.
Окремої уваги заслуговує наш основний напрямок діяльності - спортивні покриття різного призначення: для спортивних залів, спортивних майданчиків, штучна трава, покриття для тенісних кортів, спортивний лінолеум та інше.
Ми використовуємо новітні технології та високоякісні матеріали. У нас можна замовити спортивне покриття різної товщини, щільності та будь-якого відтінку. Для спортзалів ми укладаємо травмобезпечні покриття, які значно знижують ризик травматизму, не впливають на реакцію спортсмена, відповідають міжнародним стандартам і мають відповідні сертифікати якості, а так само володіють високою зносостійкістю, що навіть спортивна взуття спортсменів при масових заняттях не залишає на них слідів.
Спортивні покриття для відкритих майданчиків значно зменшують можливість послизнутися і отримати травму, а також, завдяки своїй структурі, пропускають воду і повітря, і ніби «дихають».
НАША ПРОДУКЦІЯ:
Ми також надаємо послуги з проектування відкритих і закритих спортивних комплексів, легкоатлетичних манежів і стадіонів. Окрім того, виробляємо облаштування глядацькими трибунами різних модифікацій, з будь-яким покриттям у тому числі газонним (штучна трава), травмобезпечним (наливним, модульним, рулонним, секційним), установкою систем освітлення.
Наші висококваліфіковані фахівці виконають монтаж та установлення спортивного обладнання, тренажерів і знарядів. При необхідності, здійснять шеф-монтаж.
Завод надає гарантійне та післягарантійне обслуговування продукції.
Made on
Tilda