сувенірна продукція

Ми зібрали для Вас найкращіх
українських виробників сувенірної продукції.
ENJOY THE WOOD
ВИРОБНИК УНІКАЛЬНИХ ТА НЕЗАБУТНІХ ПОДАРУНКІВ
Це відомий український сімейний бренд. Його історія обчислюється не лише декількома роками наполегливої роботи, але й сотнями тисяч посмішок тих, кого впевнено називають щасливими володарями продукції торгової марки. З часу заснування компанії, а це з 2014 року, EnjoyThe Wood вдалося продати понад 25 тисяч мап, котрі стали надзвичайно популярними не лише на ринку Сполучених Штатів Америки та Європи, але й на території України.
GIFTY
АКСЕСУАРИ ЩОДЕННОГО КОРИСТУВАННЯ З ХУДОЖНІМ ЗМІСТОМ
Велике розмаїття красивих та практичних аксесуарів для тих, хто понад усе цінує арт та полюбляє дарувати презенти «не для галочки»
NOMEROK
КАРТИНИ ПО НОМЕРАМ
Майстерня «Nomerok» була заснована у 2019 році.
Це чудовий подарунок як для самої людини так і для її близьких та друзів – власний портрет, створений особисто своїми руками. Ми захопилися цією ідеєю і крок за кроком почали втілювати її у життя і згодом з'явилася наша майстерня.
MAPS.ON
Виробник предметів інтер'єру
MAPS.ON, на ринку предметів інтер'єру з 2019 року і вже завоювала любов і довіру своїх клієнтів. Ми безперервно працюємо над якістю нашої продукції. Постійно вдосконалюємо наші карти і намагаємося зробити їх ще краще!
MAY-TIME
Ви давно мріяли знайти оригінальний та унікальний подарунок, котрий запам'ятається надовго? А може бажаєте зробити приємність собі? У будь-якому випадку в інтернет-магазин компанії «МАЙ-ЧАС» є для вас чудова пропозиція – красиві та надійні наручні та настінні годинники з логотипом. Можна замовити нанесення індивідуального логотипу або ж навіть логотипу компанії. Словом, якщо ви хотіли знайти особливий подарунок, в «МАЙ-ЧАС» завжди раді допомогти.
UAmade
перша мережа концепт-сторів українських виробників
На нашій платформі об'єднані найкращі українські бренди: творці/виробники/майстри/закохані в свою справу люди. Разом ми націлені на одну ідею - популяризувати українське.
У квітні 2015 року відкрили перший магазин.
UAmade представлений в різних містах України: Київ, Одеса, Львів, Дніпро. Наразі в нас 14 офлайн магазинів + онлайн платформа.
Ви ще й досі нишпорите в мережі Інтернет у пошуку оригінальних, прикольних та незвичайних сувенірних виробів? Набридла одноманітність, погана якість та водночас завищена вартість наявного на сучасному ринку асортименту? Тоді варто піти іншим шляхом! Досить купувати сувенірну продукцію китайського виробництва сумнівної якості! Представляємо вашій увазі низку українських майстрів, котрі виготовляють найкращу у світі сувенірну продукцію. Гарантуємо, що підготований нами спецпроект «MADE IN UKRAINE» - ідеальне місце, котре дозволить знайти безліч різноманітних стильних предметів на будь-який смак та гаманець. Не вірите? Тоді нумо переконуватися у правдивості наших слів разом!