виробництво самогонних апаратів

«Смакуй» - завод-виробник, оснащений сучасним обладнанням для виробництва самогонних апаратів і дистиляторів. Вироби компанії відрізняються високою якістю виконання, точністю конструкцій і надійністю матеріалу. За рахунок новітнього обладнання та передових технологій, компанія створює найкращі самогонні апарати і є лідерами українського та європейського ринку. У компанії працює досвідчена команда професіоналів, яка прагне до максимізації якості і функціональності, регулярно впроваджуючи в виробничий процес інновації та сучасний напрацювання.
На сьогоднішній день, компанія "СМАКУЙ" реалізує:
1
готові комплекти обладнання для домашнього використання;
2
готові комплекти обладнання для підприємств харчування;
3
окреме виготовлення ємностей, колон, комплектуючих і аксесуарів;
4
можливість термінового виконання замовлень;
5
індивідуальні замовлення будь-якої складності;
6
можливість гравіювання на обладнанні.
Експерти компанії «Смакуй» досвідченим шляхом модернізують і вдосконалюють продукцію, використовуючи тільки якісну сировину і методи обробки. У каталозі товарів присутні моделі різного розміру і об'єму ємності. Виберіть вподобаний комплект, виходячи з особистих побажань і кількості підсумкового продукту ..
Самогонні апарати:
З подорожчанням цін на алкоголь і підняттям акцизу на нього, придбання самогонних апаратів стало поширеним явищем. Якщо Ви задумалися про покупку такого, ми надамо таку можливість, незважаючи на масштабність застосування: домашнє виробництво або промислові обсяги. Ми з радістю надамо допомогу в підборі товару, оцінимо переваги і необхідність вибору саме цієї моделі. Тепер, Ви зможете виготовляти улюблені алкогольні напої, не виходячи з дому. Побалуйте себе і своїх близьких екологічно чистими спиртними напоями на будь-який смак і колір.
«СМАКУЙ» - це:
1
команда професіоналів в самогоноваріння і винокуріння;
2
власне конструкторське бюро;
3
власна виробнича база повного циклу;
4
широкий асортимент продукції і аксесуарів.
Компанія пропонуємо великий вибір продукції, серед якого кожен зможе вибрати відповідний варіант саме для себе і свого використання. Найрізноманітніші моделі, але все, як один відрізняються відмінною якістю і практичністю використання.
Made on
Tilda