SKIN & SKIN, УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ШКІРЯНИХ ВИРОБІВ.

Як почалася наша історія?
Насправді, все дуже просто. Все почалося з мрії. У нас з'явилося бажання створити виріб, який буде не просто аксесуаром.
І ми почали діяти. Спершу ми дуже довго обирали матеріали. Зупинились на якісних, надійних, практичних матеріалах.
Коли ми почали працювати з натуральною шкірою, відчули її особливу енергетику. Вона має свою історію, характер, родзинку.
Як і кожна людина у світі. Так ми зрозуміли, що хочемо створювати щось дійсно особливе. Рюкзак, який допоможе у будь-який ситуації, тревел-кейс, який стане вірним супутником у незабутніх подорожах, блокнот, який збереже потаємні мрії і безцінні спогади, зафіксує плани, цілі, бажання. Браслет, який допоможе відчути свою силу і зробити перший крок до мети, сумки, які супроводжуватимуть вас на побаченнях і прогулянках, ділових переговорах і зустрічах із друзями.
Так ми зрозуміли, що хочемо створювати щось дійсно особливе. Рюкзак, який допоможе у будь-який ситуації, тревел-кейс, який стане вірним супутником у незабутніх подорожах, блокнот, який збереже потаємні мрії і безцінні спогади, зафіксує плани, цілі, бажання. Браслет, який допоможе відчути свою силу і зробити перший крок до мети, сумки, які супроводжуватимуть вас на побаченнях і прогулянках, ділових переговорах і зустрічах із друзями.
Вироби Skin&Skin – це не просто аксесуари. Це продовження особистості, це немов її друга шкіра. Це речі, які доповнюють образи, створюють стиль і підкреслюють характери. Всі аксесуари ми створюємо вручну на власному виробництві. Кожна деталь, шовчик, частинка майбутнього виробу – все зроблене з любов'ю. На кожному етапі ми контролюємо якість виконання і повірте,
саме у якість вкладено дуже багато. Це наш досвід, тестування десятків моделей та матеріалів, технологічних аспектів, тисячі використаних метрів шкіри та особливостей її використання, десятки різних корисних аксесуарів які мі також щодня використовуємо.
Аксессуари:
Рюкзаки:
Портфель :
гаманці:
Сумки на пояс :
Наші вироби функціональні, надійні, довговічні. Вони будуть із вами впродовж багатьох років. У нас ви можете обрати виріб для будь-яких потреб. Для себе чи для подарунку. Деякі моделі – презентабельні представники класики, яка завжди буде у моді. Інші – приклад сучасності, політ фантазії, витвір мистецтва, поєднання непоєднуваного. Наша команда щиро радіє, коли ви даруєте емоції собі і своїм близьким. І робите це з нашими виробами.
Ми знаємо, що всі люблять подарунки. Тому до кожного замовлення клієнти отримують приємний бонус.
Skin and Skin – твоя друга шкіра. Спробуйте та переконайтесь !
Skin&Skin. Твоя вторая кожа
Made on
Tilda