ВЗУТТЯ

Ми зібрали для Вас найкращих
українських виробників взуття
Ви ще й досі купуєте взуття у магазині, на ринку чи у бутику? Ціна занадто велика, а якість бажає бути кращою? Не потрібно раніше часу зневірюватися через те, що можливо не знайдете свого «ідеального» виробника.
Спеціально для вас, ми підготували перелік виробників взуття «made in Ukraine». Будьте певні, що наша підбірка викличе у вас підвищений інтерес. Адже це дійсно оригінальні, високо якісні та цікаві вироби, котрі не залишать байдужим нікого. Що важливо – це взуття, виготовлене не лише із любов'ю, але й з чітким розумінням особливостей українського ринку та споживача.
Саме тому запрошуємо вас до перегляду та бажаємо знайти свою ідеальну пару серед модних новинок від виключно українських брендів.
#ДНЕПРОВСКИЙ БУКИН
Виробник стильного взуття
#ДнепровскийБукин - це історія людини, яка знає, чого хоче і все зробить на шляху до своєї мети. Творець бренду Ігор Малецкий на власному прикладі доводить, що наполеглива праця, високі стандарти якості і неосяжна любов до своєї справи здатні не лише привести до успіху, але і завоювати любов, визнання і лояльність українських покупців взуття.
STUDIO 27
УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД МОДНОГО ВЗУТТЯ
Ми робимо якісне взуття з шкіри і замші найвищої якості. Перша пара була розроблена і відшита в 2016 році. Тоді ми не знали чи сподобається наш дизайн людям, адже в цій галузі такий великий вибір. Але у нас було величезне бажання розібратися в процесах, які були абсолютно не відомі. І їм сподобався - наш дизайн, стиль і енергія. Зараз у нас сотні задоволених клієнтів, які повертаються кожен сезон щоб замовити ще одну пару, або дві, або три!
KRAVETS HAND MADE
СТИЛЬНІ ТА ВИШУКАНІ РЕЧІ ЗІ ШКІРИ
Ні для кого не секрет, що український споживач – категорія, котра купуючи взуття понад усе надає перевагу чорному та іншим темним кольорам. Проте сучасний вітчизняний бренд взуття ручної роботи «Kravets Hand Made» прагне кардинально вплинути на цю м'яко кажучи «похмуру» статистику. Як саме, запитаєте ви? Досить просто: додавши насичених фарб у свої вироби та тим самим зробивши життя усіх своїх клієнтів хоч трішки яскравішим.
Made on
Tilda