ТМ Sergio, ТМ "ФрукФетта" – натуральні сухофрукти, узвари, сушені ягоди, цукати та солодощі

«Усе заради діток» – саме ця на перший погляд проста фраза й дала початок нині відомій по всій Україні торговій марці Sergio, історія котрого розпочалася ще в далекому 2009 році. Тоді ще не засновниця бренду, а молода матуся сина Сергійка, зіштовхнулася з питанням пошуку чистих та нічим необроблених сухофруктів із яких можна було би без проблем готувати різноманітні компотики.
Як відомо, сушені груші, яблука та інші фрукти, можна придбати переважно у місцях стихійної торгівлі та на ринках. Отож відповідно про високу якість та ідеальний зовнішній вигляд цих сухофруктів говорити не доводиться.

Саме це й стало так би мовити поштовхом до налагодження в Україні виробництва чистих, нічим не оброблених сушених ягід та фруктів, котрі непотрібно було б мити, одразу можна було б використовувати, причому не лише в якості чудових складників різноманітних корисних компотів, але й смачного перекусу.
Продукція ТМ Sergio – те, що гідне уваги кожного жителя країни
Сьогодні ТМ Sergio – це не побоїмося цього слова найкращі по всій Україні ягоди, сухофрукти, фруктові снеки, сушені овочі та інші надзвичайно смачні ласощі. Це продукція, котра не лише дарує неземну насолоду від чудового смаку, але й захищає, оздоровлює й сповнює кожен день із життя багатьох українських родин радістю, яскравими барвами та гарним настроєм!
Основна місія TM SERGIO як виробника сухофруктів

Після тривалих та фундаментальних роздумів у 2010 році було засновано компанію SERGIO, котра й стала виробляти по-справжньому високоякісну та натуральну українську продукцію. Відзначимо, що в процесі виготовлення використовується спеціальна технологія, котра дозволяє зберегти всі необхідні мінеральні речовини. Знаковим є те, що з цією метою не потрібно вдаватися до таких раніше популярних процесів як копчення, додавання різних консервантів, смакових добавок та жирів.

Відзначимо і те, що нині компанії вдалося віднайти ідеальні для процесу виробництва промислові технології сушіння, котрі дозволяють якомога краще зберегти не лише натуральні смакові властивості, але й корисні складові уже готової продукції.
Вам сподобається
Основні переваги компанії
Серед основних переваг компанії перш за все варто виділити орієнтованість на клієнта. Саме завдяки цьому в компанії намагаються постійно не лише вивчати, але й ретельно аналізувати всі потреби та запити українських споживачів, котрі проживають у різних містах та маленьких містечках України. Завдяки цьому в ТМ SERGIO відбувається регулярне поповнення уже наявного асортименту високоякісними сушеними ягодами, овочами та фруктами. Крім того тут також займаються розробкою оптимального для компотних сумішей поєднання .
Якщо, наприклад, брати до уваги останні декілька років, одним із найактивніших напрямків розвитку компанії по праву вважається саме виробництво фруктових снеків. Зокрема, досить популярні нині яблучні чіпси ТМ SERGIO, котрим вдалося завоювати визнання навіть найвимогливіших покупців, котрі дотримуються здорового харчування та як ніхто інший стежать за своїм здоров'ям. До речі, чіпси вирізняються не лише завдяки своєму унікальному чудовому смаку, але й своїй ключовій перевазі – відсутністю будь-яких хімічних домішок та цукру. Саме завдяки цьому яблучні чіпси ТМ SERGIO можна не лише дітям, але й діабетикам!
Проте топовою продукцією компанії була і нині залишається натуральна фруктова цукерка ТМ «ФрукФетта», котру створено з любов'ю за запатентованою технологією (поєднання корисних натуральних фруктів та ягід з доданням невеликої кількості цукру/меду) без додавання консервантів, ароматизаторів та барвників.
Ви все ще не скуштували жодного смаколика від ТМ SERGIO? Тоді ласкаво просимо відвідати натуральні сухофрукти та фруктові цукерки уже сьогодні. Будьте певні, вам точно сподобається!
Made on
Tilda