СИСТЕМИ
ОХОРОНИ І БЕЗПЕКИ

Ми зібрали для Вас найкращіх
українських виробників систем охорони та безпеки
Ну як? Ви все ще впевнені, що український ринок – місце, де можна придбати безліч продукції виключно лише закордонного виробництва? Тоді з радістю готові запевнити вас у зворотному: в Україні існує безліч майстрів чия продукція варта уваги. Саме український виробник – та категорія, котра безупинну щодень доводить: українське – те, що має право не лише існування, але й на активне користування. Так, наприклад, з-поміж наявного нині посуду, одягу, іграшок та багато чого іншого все частіше наш український споживач починає використовувати сучасне охоронне устаткування для захисту своїх володінь.
Адже, на жаль, наявності високого паркану, металевих дверей чи б пак навіть собаки нині вже недостатньо. Нам пощастило, що ми із вами живемо у вік технологічного прогресу де сучасні системи сигналізації здатні забезпечити безпеку майна.
І якщо раніше ми все більше надавали перевагу приладам закордонного виробництва, то зараз український ринок стрімко заповнюють так звані товари «MADE IN UKRAINE».
Саме тому, представляємо вашій увазі перелік українських компаній-виробників чиє охоронне обладнання та сигналізація абсолютно нічим за своєю якістю та вартістю не поступаються обладнанню виробництва відомих закордонних виробників. Влаштовуйтеся зручніше. Бажаємо приємного перегляду.

ТМ "ОКО"
ВИРОБНИЦТВО СИСТЕМ ВІДДАЛЕНОГО КОНТРОЛЮ ОБ'ЄКТІВ
Компанія розпочала свою роботу ще з початку 2007 року. Всі роки з моменту заснування і дотепер ознаменувалися успішною роботою у сфері розробки та виробництва пристроїв на мікроконтролерах для різноманітних функціональних систем.
Станом на сьогодні серед основних напрямків роботи ТМ «ОКО» – розробка та виробництво пристроїв моніторингу, а також управління об'єктами (зокрема, серед них: GSM сигналізації, GPS трекери та GSM трекери).
Made on
Tilda