QUANT - стабілізатори напруги та їх встановлення

Інноваційний проект «QUANT» був спеціально створений для забезпечення якісним електроживленням користувачів від мережі 220В в разі, коли енергопостачання не задовольняє їхніх потреб в якості і безпеки електроживлення.
ПРО КОМПАНІЮ QUANT
ПРО НАС
Проект «QUANT» запустила група розробників «Силовольт», які брали участь у розробці модельного ряду «Еталон» для «VOLTER®», а також кілька фірм-виробників, на контрактній та постійній основі
ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Стабілізатори отримали спеціальний захист від комутаційної перенапруги. І цей унікальний захист надійно і без зносу відрізняє їх високим рівнем безпеки у будь-яких мережах.
ВІДМІННІСТЬ ПРОДУКТУ
Розробка стабілізатора напруги QUANT зроблена заново. Від алгоритмів і ПЗ, комплектації, схемотехніки – конструктиву та дизайну. Окрім технологічності, це дозволило отримати і покращення якості практично за всіма показниками, від якості стабілізації до захищеності навантаження і самого приладу.
МІНІМАЛЬНІ ГАБАРИТИ
Вага і габарити зменшені. Тепер розміщувати стабілізатор QUANT можна легко і надійно закріпити навіть на стіні з гіпсокартону.
НАША ПРОДУКЦІЯ:
  • Ми надаємо фахову консультацію для вибору оптимального стабілізатора під потреби клієнта. Вам потрібен тихий і невеликий стабілізатор для дому чи, можливо, ви хочете забезпечити стабільною напругою виробничу лінію на заводі? Ми допоможемо зробити правильний вибір.
  • В нашому асортименті – тільки якісні стабілізатори. Ми продаємо поєднання найновіших технологій з надійністю.
  • У разі виявлення клієнтом будь-яких технічних несправностей, ми в короткі строки проводимо безкоштовний гарантійний ремонт.
  • З нашим стабілізатором ви забудете про ті проблеми з приладами, які, здавалося, вже неможливо вирішити!
"Наша заслуга — безпечна напруга"
Ми виготовляємо якісні інверторні стабілізатори напруги та пропонуємо їх встановлення.
Додаткова гарантія – це гарантія яку Ви отримаєте після реєстрації серійного номера стабілізатора напруги Quant (вказаний на етикетці на боковій панелі S/N )
Made on
Tilda