авторські ювелірні прикраси

Прикраси Рatisserie Jewelry орієнтовані на сучасну елегантну дівчину та жінку, котра сміливо й впевнено йде до своєї мети. Вона успішна, освічена, знає чого хоче та орієнтується виключно на свої власні критерії вибору. Прикраси ювелірної кондитерської Рatisserie Jewelry – унікальні ексклюзивні вироби ручної роботи, котрі просто створені для сучасних дівчат і жінок, які цінують свій час, оригінальність кожного луку та індивідуальний підхід.
Відзначимо, що назва Рatisserie Jewelry (або Ювелірна Кондитерська) – це своєрідна гра слів, яка відображає концепцію бренду й висловлює мистецтво насолоди життям, наповнення його лише гідними уваги подіями, предметами, зокрема, прикрасами. Це усвідомлений вибір між індивідуальним та масовим, метушнею та розміреністю, отриманням задоволення від якості, а не кількості. Прикраси Рatisserie Jewelry, для тих, хто бачить й хоче отримати від прикрас щось більше, аніж просто звичайний аксесуар на день.
КОЛЕКЦІЯ VALENTINO
КОЛЕКЦІЯ atlas
КОЛЕКЦІЯ PLEIADES
КОЛЕКЦІЯ IО
КОЛЕКЦІЯ COLORS OF THE SEASON
КОЛЕКЦІЯ COFFEE
Прикраси потрібно хотіти носити. Вони не повинні просто лежати й чекати того самого важливого моменту в нашому житті. Важливий момент – він тут і зараз. Це прекрасна можливість розповісти та проявити себе, а не предмет розкоші. Саме такими характерними рисами володіють ювелірні прикраси ювелірної кондитерської
Рatisserie Jewelry.
Рatisserie Jewelry
Майстер-класи від ювелірної кондитерської Рatisserie Jewelry
Якщо ви чи навіть хтось із ваших знайомих давно мрієте про створення прикрас своїми руками, запрошуємо нарешті втілити вашу давню мрію в реальність. Не залишайте на потім те, що можливо спробувати уже найближчим часом! Подаруйте собі або коханим унікальні враження, досвід та прикраси зроблені своїми руками!
Ми в Рatisserie Jewelry проводимо серію майстер-класів де ви під керівництвом майстра, можете спробувати зробити самостійно вашу першу прикрасу зі срібла. А отриманий виріб ви заберете із собою додому!
Так, наприклад, на майстер-класі можна виготовити:
● кільце з написом або малюнком (метод гравіювання);
● кільце з фактурою;
● кільце з необробленим мінералом або гранованим каменем;
● обручки для один одного;
● моделювання по воску;
● креативний процес роботи з гарячою емаллю (де ви зможете зробити підвіс або міні-картини).
Відзначимо, що всі майстер-класи проходять у майстерні в центрі Києва (за попереднім записом, у вихідні дні). Ви ніколи раніше не мали справи з ювелірним мистецтвом? Не біда! Абсолютно кожен МК підходить навіть для новачків цієї справи!
Ми гарантуємо: 100% уваги та всі необхідні для роботи інструменти. В якості матеріалу для створення того чи іншого виробу використовуються: срібло; мідь; натуральні перли; емаль.
Дорогоцінне каміння чи мінерали купуються за домовленістю. Тривалість МК 3-4 години
Ну як? Зацікавились? Запрошуємо до співпраці! Будемо раді знайомству!
Made on
Tilda