Унікальний український бренд нижньої білизни «Pantiesbox»

Стильне поєднання кольорів, натуральна тканина і різноманітність моделей за відносно невисоку ціну - це головні відмінності українського бренду нижньої білизни «Pantiesbox». Монобренд популярний у великих українських містах - кожен місяць трусики замовляють сотні дівчат. Творець «Pantiesbox» Інна Петрова поділилася, як вдалося створити популярний бренд.
Кожна модель трусиків унікальна сама по собі. Моделі білизни розробляю я особисто: придумую крій і поєднання кольорів. Тканину замовляю в Україні у постачальника, який привозить якісну бавовну. Дійсно оригінальні і хороші трусики з такої тканини зараз знайти не так просто: хочеться, щоб вони виглядали красиво і стильно, і при цьому ніжна жіноча шкіра стикалася з натуральними тканинами, що не викликають роздратування. Намагаюся не робити білизну в агресивних кольорах, віддаю перевагу пастельним, з яскравими елементами.
БЕРЕЗНЕВИЙ БОКС
EGGMANBOX
СІЧНЕВИЙ БОКС
Так як основну організаційну роботу і процес створення трусиків виконую я (ще є дівчина, яка приймає, обробляє замовлення і спілкується з клієнтами) - це дає можливість продавати білизна за доступною ціною. Його можна замовити онлайн на нашому сайті pantiesbox.com Можна зібрати індивідуальний набір, а також передплатити цю послугу. Одна модель коштує близько 150 гривень. Набір обійдеться дешевше - близько 300 грн. Щомісяця у нас з'являються три нові моделі.
ТОП товари
Унікальність бренду «Pantiesbox»
Щомісяця за передплатою клієнтка отримує набір з трьох трусиків свого розміру. Сюрприз полягає в тому, що дівчина не знає, як виглядає ця білизна, і які трусики вона отримає. Після того, як наша покупниця отримає свій сюрприз-бокс, набір з'явиться на інтернет-сайті та його можна буде замовити онлайн. Такий варіант покупки одягу давно популярний серед європейських жінок.
Кожна модель трусиків унікальна сама по собі. Моделі білизни розробляю я особисто: придумую крій і поєднання кольорів. Тканина замовляю в Україні у постачальника, який привозить якісний бавовна. Дійсно оригінальні і хороші трусики з такої тканини зараз знайти не так просто: хочеться, щоб вони виглядали красиво і стильно, і при цьому ніжна жіноча шкіра стикалася з натуральними тканинами, що не викликають роздратування. Намагаюся не робити білизна в агресивних кольорах, віддаю перевагу пастельні, з яскравими елементами.
Також намагаюся організувати все так, щоб нову білизну доставило жінці максимум задоволення: від розпакування до шкарпетки. У наборі є з гумором написана інструкція по використанню білизни і невеликий солодкий презент. Так процес розпакування приносить додаткові приємні емоції. Тобто всю розпакування виробів для клієнта я обмірковувала рівно так, як сама хотіла б отримати своє замовлення.
Клієнтки можуть вибрати свій улюблений вид білизни, але найпопулярніше - мереживо. Трусики з мереживом також зроблені з натуральних тканин, переважно бавовни. Можете помітити по фото на сайті, що ми шиємо білизну для дівчат різної комплекції, адже в елегантних трусиках потребують різні жінки, худенькі або навпаки.
Завдяки такому вибору моделей білизна часто купують чоловіки - замовляють комплекти і подарункові сертифікати, оформляють підписку. Від них теж часто чую приємні відгуки.
Головна мета створення бренду - оригінальність і практичність, адже я роблю такі моделі, які ношу сама. За відгуками покупців бачу, що трусики змінюють їхню думку про бавовняному білизна, адже воно може бути зручним і при цьому красивим
Made on
Tilda