Ювелірний дім

Ювелірний дім «Орінго» — це сімейна справа матері й сина, заснована у 2010 році Оленою та Антоном Масловими з Харкова. Тут виготовляють срібні прикраси вручну, дбаючи про кожну деталь. Майстри працюють зі стерлінговим сріблом і різноманітним камінням, у тому числі натуральним: аметистами, лабрадорами, кварцами, цитринами…

А ще «Орінго» — офіційний брендинг-партнер компанії Swarovski з 2017 року, тож у прикрасах використовують ювелірне каміння від австрійців, цирконії та топази. Їхня краса та сяйво підкорюють!
Кожну прикрасу вигадано й зроблено в Україні, тут немає жодних підробок, копій чи закордонної продукції. Прикраси обов'язково проходять державний пробірний контроль. Цей грунтовний підхід помножено на неймовірне бажання творити справжнє ювелірне мистецтво, сповнювати прикраси красою і значенням.

Прикраси можна придбати як уже готові, так і на замовлення. При цьому майстри дають можливість вибрати колір каміння чи вид покриття на ваш смак. Справжнє ювелірне ательє!
Це не просто ювелірний дім — «Орінго» це доброзичлива спільнота, де кожного приймають таким, який він є. На сайті цілодобово живе форум: там можна обмінятися враженнями, залишити відгук, взяти участь у конкурсі та виграти подарунок… А також щодня оновлюється стрічка новин. Команда «Орінго» прагне щирого спілкування, тут не переховуються від клієнтів: Олена веде свій блог на форумі, а Антон — у соцмережах. З ними завжди можна поспілкуватися напряму, і орінгівці це цінують.
Вам сподобається
Отримайте знижку 20%!
Зареєструйтеся на сайті, зробіть своє замовлення та вкажіть у коментарі до нього промокод ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ
Будемо раді познайомитись!
«Орінго» — місце, де особливу увагу приділяють читанню та розвитку. Тому Олена Маслова заснувала проект «Екслібрис»: враження від улюблених книжок вона висловлює у сріблі. Долучитися до цього вона запрошує членів клуба ювелірно-літературної творчості, який працює на форумі. Колекція книжкових прикрас налічує вже пару десятків унікальних витворів мистецтва. Хочете й собі каблучку за «Маленьким принцем» чи кольє за «Алісою в Країні Див»?
Тут збуваються мрії! «Орінго» щороку проводить конкурс серед ескізів ювелірних прикрас від аматорів «Срібна Мрія». Як це відбувається? Будь-який зареєстрований на сайті користувач може намалювати прикрасу своєї мрії та надіслати на конкурс, а далі найкращі ескізи буде відібрано на голосування. Переможці конкурсу отримають прикраси за власними ескізами безкоштовно, а будь-хто бажаючий має можливість замовити ці прикраси з каталогу. Зазирніть на сайт, щоб погортати колекцію «Срібна Мрія» — схожих прикрас не існує ніде. Адже вони — сама фантазія, закарбована у сріблі…
Made on
Tilda