ТМ ОКО – розробка, виробництво, продаж систем віддаленого контролю об'єктів

Компанія «Око» розпочала свою роботу ще з початку 2007 року. Всі роки з моменту заснування і дотепер ознаменувалися успішною роботою у сфері розробки та виробництва пристроїв на мікроконтролерах для різноманітних функціональних систем.
Станом на сьогодні серед основних напрямків роботи ТМ «ОКО» – розробка та виробництво пристроїв моніторингу, а також управління об'єктами (зокрема, серед них: GSM сигналізації, GPS трекери та GSM трекери). В процесі розробки та виробництва спеціалістами компанії успішно використовуються GSM (SMS, CSD, GPRS / EDGE) та GPS технології.
Основна мета компанії полягає у тому, аби кожен клієнт в результаті співпраці отримував не лише багатофункціональну й надійну, але й доступну за ціною систему віддаленого контролю, завдячуючи якій він надалі зможе самостійно приймати рішення по управлінню та моніторингу всіх об'єктів (WEB моніторинг).
Перш за все варто відзначити, що у своїй роботі сучасне підприємство орієнтується не лише на потреби ринку кінцевих споживачів, але й на потреби B2B клієнтів. Саме тому ТМ «ОКО» досить активно та успішно співпрацює із великою кількістю партнерів, при цьому реалізуючи все нові проекти та рішення.
Основні переваги компанії
Серед основних переваг компанії, завдячуючи котрим їй не перший рік вдається займати передові позиції на сучасному ринку, наступні:
Висока клієнтоорієнтованість
Відкритість новим проектам та пропозиціям
Штат професійних та компетентних співробітників
Широкий вибір надійних пристроїв
Гнучкість можливостей
Індивідуальний підхід до вирішення будь-яких завдань
Приємне та ввічливе обслуговування
Та багато іншого
Вам сподобається
До речі, кожному клієнту, котрий вкаже спеціальний акційний промокод MADEINUKRAINE202
гарантована знижка на продукцію в розмірі -5%.

Made on
Tilda