ОБЛАДНАННЯ ТА МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ

Обладнання та металоконструкції, як відомо, – категорія товарів, котрі досить активно використовуються в різноманітних галузях господарської діяльності людини. Зокрема серед них: побудова будівель, машинобудування, виробництво верстатів та масштабних пристроїв, механізмів, а також апаратів і т.д.. Досить популярним нині застосування металоконструкцій вважається саме в будівництві та машинобудуванні. Хоча, наприклад, якщо у машинобудуванні зазвичай під металоконструкціями маються на увазі деталі, виготовлені з профільованого металу, на відміну від литих і кованих деталей, то у будівництві терміном «будівельні металоконструкції» описуються несучі сталеві будівельні елементи будівлі виготовлені з металу. У будь-якому випадку, незалежно від того, де обладнання та металоконструкції будуть застосовані, все ж головне аби вони були високоякісні. Чи не так?! Саме тому, дорогі українці, ми вирішили зібрати для вас найповніший перелік українських компаній-виробників якісного та надійного обладнання і металоконструкції аби в разі чого ви швидко зорієнтувалися та не витрачали свій вільний час на пошуки.
Будьте певні, українські компанії котрі представлені у нашому спецпроекті – надійні, відповідальні та варті того аби розпочати із ними плідну співпрацю.
KOMPRED
МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ НА ЗАМОВЛЕННЯ
Виробниче підприємство ТОВ «Запоріженергозапчастина» створено та стабільно працює з 2005 року.З моменту створення основним напрямком діяльності компанії було виробництво запчастин і устаткування для теплових електростанцій і підприємств гірничо-металургійного комплексу. З розвитком підприємства і з огляду на зміни кон'юнктури ринку, особливо в останні роки, підприємство диверсифікувало діяльність і освоїло виробництво цілого ряду нових видів продукції.
Made on
Tilda