АВТОРСЬКА КЕРАМІКА РУЧНОЇ РОБОТИ

M.CERAMICS – це сучасна майстерня виключно авторської кераміки. Історія нашого бренду розпочинає свій відлік ще з початку 2016 року. Головна причина створення M.CERAMICS – велике бажання не лише порадувати українського споживача, але й створити щось кардинально нове, цікаве та ще незвідане вітчизняному ринку.
Сьогодні серед розмаїття асортименту нашої майстерні кожен охочий може обрати щось цілковито для себе. Зокрема, вашій увазі у нас завжди представлено: унікальний посуд (чашки, вази, тарілки, соусниці та ін.), предмети інтер'єру, брошки, підсвічники та багато іншої досить цікавої продукції.
Задоволений клієнт для нас – головне!

Кожен спеціаліст нашої майстерні – це майстер, котрий прагне не лише створити оригінальну продукцію, але й тим самим повністю задовольнити усі індивідуальні побажання клієнтів. Ми вміємо слухати та розуміти своїх замовників із на півслова. Саме це й дозволяє нам задовольняти смаки та потреби якомога більшої кількості людей.

Вашій увазі представлена можливість купувати вироби не лише у наявності, але й під замовлення. Ми з радістю створимо прекрасний посуд не лише для домашнього вжитку, але й для використання у будь-якому іншому закладі. Так, ми без вагань виконуємо й корпоративні замовлення.
Родзинка M.CERAMICS

Наша родзинка, або як це нині популярно говорити «фішка» – кераміка з фактурою берези: вази, блюда, мильниці ба навіть окрема колекція «чашок-мотивашок», котрі своїми мотиваційними надписами гарантовано дадуть сил, впевненості та дозу гарного настрою своєму власникові. Крім того, варто відзначити, що чашки нашого виробництва вміщують в себе 450 мл будь-якого напою. Саме завдяки цьому їх по праву можна вважати не лише оригінальним, але й дійсно корисним подарунком для будь-якого свята.

Ми мріємо аби наші «берізки» знайшли своє місце в кожному будинку. Ми прагнемо аби вони радували своїх власників та ще довго приносили задоволення не лише від свого зовнішнього вигляду, але й практичності.
ЧАШКИ:
ТАРІЛКИ:
ВАЗИ:
Бажаєте мати у своєму домі оригінальні речі, котрі милуватимуть око? Тоді ласкаво просимо до нас в M.CERAMICS. У нас є чим здивувати навіть найвибагливішого покупця!
Made on
Tilda