Натуральна українська косметика з високим вмістом активних інгредієнтів

Історія бренду якісної натуральної косметики Marie Fresh Cosmetics розпочалася в місті Києві ще три роки тому. Засновниця Марина, лікар за освітою та косметолог за покликанням, мріяла створити кардинально нові та дієві натуральні продукти по догляду за шкірою, котрі б суттєво відрізнялися від доступного на ринку асортименту не лише своєю вартістю, але й високою якістю.
Річ у тому, що за час своєї косметологічної практики Марина постійно зіштовхувалася з необхідністю підбору домашнього догляду для своїх клієнток. На жаль, дуже часто із цим виникали проблеми: або ціна була занадто високою, або ефективність засобів м'яко кажучи викликала сумніви.

Саме в цей час і виникла ідея створити свій власний бренд натуральної активної косметики. Ось так, завдячуючи грунтовним знанням та великому бажанню приносити користь іншим жінкам, зробити догляд за собою простішим та приємнішим й почалося створення перших косметичних засобів.
Зараз це не просто невеличкий сімейний бізнес, а уже цілком повноцінне виробництво натуральної доглядової косметики. Кожен окремий доглядовий продукт виготовлено на сучасному технологічному обладнанні та з чітким дотриманням усіх стандартів. Крім того, компанія отримала сертифікат GMP Good Manufacturing Practice / Належна Виробнича Практика / ISO 22716:2007.
Високі стандарти виробництва, дієвий догляд та безпечна турбота про зовнішність

Власні виробничі потужності, використання якісної сировини та повний контроль всіх процесів виробництва – ось, що дозволяє говорити про високу якість продукції, причому у кожному флаконі.
Основа філософії Marie Fresh Cosmetics – безпечна турбота про зовнішність та високі стандарти якості. В асортименті бренду завжди є: гідрофільні масла, пінки для вмивання, тоніки, креми, різноманітні маски та сироватки, а найближчим часом з'являться чудові засоби для догляду за волоссям та тілом.
НАША ПРОДУКЦІЯ:
Marie Fresh Cosmetics – продукція, в котру неможливо не закохатися
А ви готові до системного догляду за собою, щоб зберігати свою природну красу?
Натуральність та безпечність кожного складника
До складу доглядової косметики Marie Fresh Cosmetics входять натуральні інгредієнти, в тому числі такі, що мають сертифікат ECOCERT. Продукція відрізняється високою ефективністю та концентрованими формулами, в яких поєднуються лише природні компоненти та інноваційні активи для підтримки краси й здоров'я шкіри, як вдома, так і в кабінеті косметолога.
У складі косметичних засобів немає місця для гормонів, парабенів, мінеральних масел, SLS та SLES.
В компанії принципово ставляться до складу кожного окремо взятого косметичного засобу. Саме тому під час виробництва лінійок косметики використовуються виключно кращі природні олії, екстракти рослин, ефірні олії, гідролати, вітаміни, антиоксиданти та ряд інноваційних активних компонентів (полісахариди, пептиди й т.д.).
«Ні!» десяткам різноманітних засобів по догляду за шкірою
Marie Fresh Cosmetics – ефективна косметика для сучасної жінки, причому за цілком доступною ціною. Якщо раніше нас, жінок, запевняли, що для повноцінного догляду потрібно десятки різноманітних баночок та скляночок на полиці, то доглядові засоби Marie Fresh Cosmetics впевнено ламають ці стереотипи.
Косметика розроблена з любов'ю для дівчат та жінок, котрі цінують ефективність, безпеку та натуральність доглядової косметики.
Будьте певні, для того аби завжди виглядати на всі 100%, достатньо лише кілька базових засобів. Головне аби вони були максимально відповідними потребам шкіри, ефективними та чудово доповнювали один одного. Саме такі косметичні засоби Marie Fresh Cosmetics.
Made on
Tilda