Творча майстерня "Мамине Сонечко" - все для хрещення: комплекти, крижми, вишиванки

ТМ «Мамине Сонечко» створена у 2012 році молодою мамою Юлією Романів. Будучи у декреті, було багато часу, щоб ознайомитися із асортиментом одягу для новонароджених. Він виявився настільки бідним та неякісним, або якісним і при цьому шалено дорогим, що з'явилася ідея спробувати самій виготовляти якісні та доступні за ціною речі для малюків.
Перші костюмчики я шила на хрестини діток своїх друзів та родичів. Я придумувала дуже багато дизайнів та варіантів вишивки. Вісім років тому , коли ідей стало більше ніж хрестин - вирішила відкрити майстерню.
Сьогодні над створенням наших товарів працює ціла команда: кравчині, які кожного дня шиють замовлення, вишивальниці, які виконують найкропіткішу роботу, менеджер з продажів, наш улюблений фотограф і я, Юля Романів - автор та організатор роботи майстерні.
У нашому каталозі є безліч варіантів костюмів для хрещення хлопчиків та дівчаток. Окрім костюмчиків, ми також шиємо іменні крижми, конверти та комплекти для виписки, аксесуари на хрестини. Усі наші товари оздоблені ручною або машинною вишивкою.
Ми дуже дбаємо про швидкість виконання роботи, адже зазвичай між народженням дитинки та хрестинами зовсім мало часу. Тому ми налагодили систему швидкої доставки, яка дозволяє забрати товар у Львові у день замовлення, або ж отримати його в іншому місті через 1-2 дні Новою Поштою.
Вам сподобається
Одяг на хрестини від «Мамине Сонечко» - оригінальний, якісний, поєднує українську вишивку, сучасний крій та дизайн. Ми постійно розширюємо асортимент продукції і продовжуємо розвиватися. Бо любимо свою справу і своїх маленьких клієнтів!

З любов'ю до маленьких сонечок, Юля Романів

Засновниця творчої майстерні "Мамине сонечко".

Made on
Tilda