Компанія LighNow і наш шоурум (м.Запоріжжя) пропонує Вам співпрацю по організації і обслуговуванню, сезонної і постійної ілюмінації на вашому об'єкті.

Магазин LighNow є офіційним представником європейського бренду Blachere Illumination, як регіональний представник компанії Фьюжн, і працює на ринку з 2008 року.
Компанія Фьюжн- один з лідерів ринку України в області святкової і новорічної ілюмінації. У своїх проектах ми використовуємо тільки якісну продукцію провідного європейського бренду: «Blachere Illumination» (Франція). Ми не просто продаємо гірлянди, світлові шнури, штори, новорічні мотиви і каркасні фігури для оформлення міських вулиць і площ, фасадів будівель, парків, дерев, котеджів і заміських будинків, торгових центрів, салонів, вітрин магазинів, ми виконуємо весь комплекс робіт - від ексклюзивного дизайну і до реалізації свята.
Ми звикли бачити святкову ілюмінацію в містах напередодні Нового року, проте свят досить багато. Використовуючи професійну лінію ілюмінації, можна застосовувати її й протягом всього року, змінюючи ключові тематичні елементи. Адже кожному з нас подобається прогулюватися ввечері по красиво освітленим, а не по темним міським вулицям. Це не лише питання безпеки, а ще й певного комфорту. Освітлення створює особливу, затишну атмосферу у місті. Світло приваблює людей, і багато міст переконалися в цьому, побачивши позитивні результати від використання декоративного та святкового освітлення.
З вересня 2010 року компанія Фьюжн отримала статус ексклюзивного представника компанії «Blachere Illumination» (Франція) в Україні. Продукція «Blachere Illumination» - це висока європейська якість, простота збірки і монтажу, використання нових LED-технологій в ілюмінації, креативний дизайн і вишуканий французький стиль. Компанія «Blachere Illumination» - один з провідних європейських виробників ілюмінації. Була заснована в 1970 році і ось вже протягом 50 років є одним з лідерів в Європі в даному напрямку. У співпраці з компанією «Blachere Illumination» створені чудові декорації та прикраси в багатьох красивих містах Європи. Ця французька компанія завжди відрізнялася витонченістю в дизайні, візуальної легкістю конструкцій і при цьому високою якістю і надійністю продукції.
Десятки видів різноманітних світлових гірлянд, шнурів, ламп, оригінальних мотивів і багато іншого здатні задовольнити найвищі і різноманітні вимоги замовників. Високий ступінь захисту, взаємозамінність ланок, можливість з'єднання великої кількості компонентів, морозостійкість, гнучкість при будь-яких температурах і багаторічний термін роботи - все це професійна лінія від «Blachere Illumination». Щороку ми розробляємо нові мобільні колекції мотивів (прикрас на опори, розтяжки через дороги).
Комбінуючи і замінюючи окремі елементи, можна добиватися новизни композицій, використовуючи їх на будь-які свята цілий рік. Завдяки своїй якості і заворожливому світлу ці вироби є одним з лідерів продажів у Європі.
Магазин LightNow пропонує так само повний асортимент декоративних гірлянд Blachere. Ці моделі ексклюзивно представлений в нашому шоурумі, і інтеренет магазині. Якісні європейські гірлянди для побутового використання, декорування будинків і квартир до свят, тематичний і весільний декор, гірлянди для комерційного використання в ресторанах і літніх закладах. Так само, в нашому магазині представлена широка лінійка річної продукції, на сонячних батареях, для декорування саду і заміських садиб.
На базі нашого підприємства працює дизайн-студія, яка пропонує створення ексклюзивного проекту ілюмінації, будь-якої складності. Архітектурне світло для фасаду будівлі, ландшафтний світло, проекти міського освітлення для підприємств або приватних клієнтів.
Ми із задоволенням пропонуємо вам французьке витонченість, блиск, розкіш і бездоганну якість для святкового, різдвяного, новорічного і повсякденного прикраси ваших будинків, готелів, ресторанів, торгових центрів та ін.
Запорука успіху студії LightNow полягає в тому, що підприємство має в своєму розпорядженні штатом постійних співробітників, які стояли біля витоків просування ілюмінацій продукції в Україні. Досвідчені менеджери завжди проконсультують і допоможуть підібрати цікаву для вас продукцію, проконтролюють весь ланцюжок постачання від оформлення рахунку до отримання товару. Ми покликані дарувати радість, світло і усмішки, і намагаємося робити так, що б будь-яка людина, який відвідав нашу студію, забрав з собою частинку тієї доброї, світлої атмосфери, яка панує в нашому колективі.
Вам сподобається

Деякі з реалізованих нами об'єктів
:
  • Готельний комплекс «Slava», м.Запоріжжя, 2013 р (повсякденна ілюмінація)
  • Торговий центр «Аврора», г. Запорожье, 2013 р (різдвяна ілюмінація)
  • Універмаг «Україна», м Запоріжжя, 2012-2014 г (різдвяна ілюмінація)
  • Свято Андріївський Кафедральний собор, м Запоріжжя 2014 р (акустичне обладнання)
  • ТРЦ «Дафі», м Дніпропетровськ, г. Харьков, 2012 -2014 г (різдвяна ілюмінація)
  • ТРЦ «Босфор», «Каскад», «Міст Сіті Центр», м Дніпропетровськ (різдвяна ілюмінація)
  • Ресторани «Репортер», «Косс», г. Днепропетровск (різдвяна ілюмінація)
  • Міська новорічна ілюмінація для міста Дніпро (центральна міська ялинка і паркова зона)
  • Міська новорічна ілюмінація для міста Запоріжжя (бульвар Шевченка)
  • Міська новорічна ілюмінація для міста Дніпрорудне (центральна ялинка і парк розваг) та багато інших…
  Made on
  Tilda