ОСВІТЛЕННЯ

Ми зібрали для Вас найкращіх українських виробників освітлення.
А чи помітили ви, що все частіше протягом останніх декількох років зростає попит саме на продукцію українського виробництва?! Хто б там і щоб не говорив, а так званих товарів «made in Ukraine» стає все більше, причому у найрізноманітніших групах. Все частіше український споживач віддає перевагу меблям, одягу, іграшкам та іншим товарам вітчизняного виробництва. І це зовсім не дивно, адже як говорять «знай наших!». Не стала винятком і сфера освітлення. Віддаючи перевагу українській продукції цієї категорії кожен покупець отримує не лише хороший товар за помірну привабливу вартість, але й відповідно вкладає кошти в економіку України, тим самим мотивуючи українських підприємців створювати все більше торгових марок.
Майстерний дизайн, висока якість, надійність та довговічність – ось, що отримаємо ми в результаті. А ви теж хотіли б познайомитися з асортиментом продукції категорії «Освітлення»? Тоді вмощуйтесь зручніше та обирайте свого ідеального виробника.
LED LINE DESIGN
ДИЗАЙНЕРСЬКІ СВІТИЛЬНИКИ
Ми створюємо набагато більше, ніж led
світильники для будинку та прибудинкової території. Це магічні прилади, які здатні
перетворюватися і міняти все навколо.
LIGHT NOW
виробник світлового інтер'єрного декору
Ми не просто продаємо гірлянди, світлові шнури, штори, новорічні мотиви і каркасні фігури для оформлення міських вулиць і площ, фасадів будівель, парків, дерев, котеджів і заміських будинків, торгових центрів, салонів, вітрин магазинів, ми виконуємо весь комплекс робіт - від ексклюзивного дизайну і до реалізації свята.
Made on
Tilda