«Kravets Hand Made»: Стильні та вишукані речі зі шкіри виготовлені з любов'ю

Ні для кого не секрет, що український споживач – категорія, котра купуючи взуття понад усе надає перевагу чорному та іншим темним кольорам. Проте сучасний вітчизняний бренд взуття ручної роботи «Kravets Hand Made» прагне кардинально вплинути на цю м'яко кажучи «похмуру» статистику. Як саме, запитаєте ви? Досить просто: додавши насичених фарб у свої вироби та тим самим зробивши життя усіх своїх клієнтів хоч трішки яскравішим.
«Kravets Hand Made» – родинна майстерня, котра спеціалізується на створенні яскравого та оригінального взуття, сумок та пасків із натуральної шкіри. Саме тому, якщо ви теж прагнете виділитися з-поміж натовпу, підкреслити свій відмінний смак та при цьому не залишивши своєї зони комфорту, вам пряма дорога в «Kravets Hand Made».

Будьте певні, що обираючи вироби бренду «Kravets Hand Made», ваш власний стиль ніколи не вийде з моди. У правдивості цих слів встигли переконатися клієнти вінницької майстерні. До речі, кожна пара виготовляється індивідуально під заміри та побажання замовника.
З чого та коли саме розпочато сімейний бізнес
Компанія «Kravets Hand Made» розпочала свою роботу у 2016 році.
Перші спроби на шляху підкорення сучасного взуттєвого ринку та сердець споживачів були зроблені на користь вишуканого та дуже комфортного традиційного іспанського взуття «мінорок» або як їх ще називають «аварки». Це саме те, із чого свого часу було розпочато справу.
Ось вже понад три роки ми виготовляємо взуття, сумки та ремені.
В роботі надаємо перевагу лише натуральній шкірі, котра водночас є складним, але цікавим матеріалом. Прагнемо робити якісний продукт, котрий гарантовано сподобається багатьом людям. Якщо ви прагнете бути не як всі та купувати те, чого не знайдеш на полицях стаціонарних магазинів, ми з радістю вам у цьому допоможемо.
Переваги бренду «Kravets Hand Made»
Головною перевагою бренду є можливість обрати собі взуття та інші наявні у нас аксесуари собі до смаку. Так, наприклад, у нас є великий вибір різноманітних моделей взуття. Окрім того маємо змогу запропонувати своїм клієнтам широку гамму кольорів та фактур, завдяки яким кожен із замовників зможе зробити своє власне поєднання. Таким чином ви в результаті будете щасливим власником унікальної речі в єдиному екземплярі.

Погодьтеся, чудово коли ваша улюблена сумка ба навіть пара черевиків існують в одному примірнику. Це дизайнерська річ, котру створено індивідуально для вас, плюс до всього ще й за помірною ціною.
Бажаєте стати власником практичного та зручного взуття, сумок та ременів виготовлених виключно з якісних матеріалів та з любов'ю до кожної пари й кожного замовника? Тоді ласкаво просимо у світ «Kravets Hand Made». Ми чекаємо саме на вас!
Made on
Tilda