Сучасна різьба по дереву, що здивує кожного

Все почалося десять років назад з однією людини, одного станка і однієї ідеї. Сьогодні Kozakworkshop - це вже невелика команда, об'єднана спільною метою створювати унікальний декор з дерева - який проживе століття і збереже емоції, вкладені в нього.
Дерево немов магічна субстанція, древніша за людство, вона є живою, маючи свою історію, та водночас це надзвичайно красивий, неповторний в свому роді матеріал. Саме тому дерев'яні вироби прикрашали стіни стародавніх найошатніших замків. З розвитком цивілізації вони не втратили своєї цінності, однак стали більш доступними для кожного.
Якщо Ви шукаєте подарунок для дорогої людини, друга, бізнес-партнера чи оригінальний декор для свого дому, то ми маємо що Вам запропонувати.
Завдяки сучасним технологіям, процес різьби здійснюється комп'ютерно-механізованим способом. Це дозволяє робити найточнішу деталізацію на найтвердішій породі дерева, яку не використовують для ручної різьби, а також значно пришвидшує процес створення картин, що, відповідно, робить доступнішою ціну готового виробу. Подальша обробка та розфарбовування - результат ручної праці.
Вся продукція виготовлена з натуральної деревини (дуба) і покрита бджолиним воском або художньою фарбою. Ми постійно слідкуємо за якістю, розширенням асортименту, покращенням сервісу та шляхів доставки, адже наші вироби часто купують як подарунок, тому вони повинні бути бездоганними і передавати ті емоції, які Ви б хотіли в них вкласти.

Для всіх наших клієнтів ми БЕЗКОШТОВНО надаємо послугу персонального гравіювання тексту на звороті придбаного виробу.
Саме з виготовлення ікон ми розпочали свій шлях розвитку. Чому? Напевне тому, що ікони є тими реліквіями, які часто передаються з покоління в покоління і які мають бути не лише красивими, а й довговічними. Для них особливо важлива точність деталей, тому для нас це своєрідний хайлевел, після досягнення якого можна вважати себе професіоналами своєї справи.
В нашому інтернет-магазині Ви знайдете такі вироби:
Наші переваги
Виключно натуральний матеріал
Великий асортимент, його постійне оновлення
Точність деталей
Безпечна упаковка і доставка по всьому світу
Безкоштовне гравіювання Вашого тексту на звороті виробу
Ми завжди готові допомогти з вибором і забезпечити виготовлення роботи в найкоротші терміни
-10%
Для відвідувачів сайту міста знижка на всю продукцію.
Промокод SALE10 (діятиме до 31.12.2020р.)
Made on
Tilda