Виготовлення та установка металоконструкцій і виробів з нержавіючої сталі, чорного металу, алюмінію

ТОВ «ІНВЕСТПРОМ ГРУПП» – сучасна молода амбіційна українська компанія, головною спеціалізацією котрої є надання повного комплексу професійних послуг з виготовлення та установки конструкцій та виробів з нержавіючої сталі, скла, дерева, алюмінію та інших матеріалів, причому будь-якої конфігурації та складності.
Крім того відзначимо, що компанія залюбки надає унікальний комплекс рішень для облаштування таких державних закладів як ВУЗи, школи, дитячі садки, лікарні, пансіонати тощо. Співпрацюємо з приватними особами та виготовляємо цілий ряд ексклюзивних речей для будинку, квартири, дачі або офісу. Без вагань завжди готові до плідної співпраці не лише з українським, але й із закордонним ринком.
ТОВ «IPgroup» – це сучасна українська компанія, котра пропонує увазі клієнтів широкий асортимент найрізноманітнішої продукції високої якості з власних виробничих потужностей. Зокрема, мова зараз йде про поручні для людей з обмеженими фізичними можливостями (стаціонарні, відкидні); огорожі; пандуси; відбійники; велопарковки; унікальні меблі; обладнання та пристрої для лабораторій, харчової промисловості, ресторанів, барів, клубів, супермаркетів, магазинів, аптек та прилеглих до них територій; огородження балконів та пентхаусів; поручні для садочків та шкіл; дизайнерські огородження; та багато іншого.
Перш за все відзначимо, що ТОВ «IPgroup» – компанія з бездоганною репутацією, котра почала свій стрімкий розвиток з 2018 року. Свідчення цьому більш як 5 тисяч зданих об'єктів та понад 60 тисяч готових виробів. Крім того, IPgroup – це й новий підхід до бізнесу та співробітництва з партнерами. Всі хто коли-небудь звертався в компанію, не лише обирають нас в якості виконавця, але й радять наші послуги друзям, рідним, знайомим.
Вам сподобається
Вся продукція завжди є в наявності на виробничих складах нашого заводу, котрий до речі являється єдиним в країні сертифікованим заводом. Окремо хочеться відзначити й те, що в IPgroup завжди готові запропонувати виготовлення металоконструкцій та інших виробів за індивідуальними кресленнями.
Найвищу якість, індивідуальний підхід та максимально короткі терміни виконання всіх замовлень, власне виробництво, а також приємні демократичні ціни на весь каталог гарантуємо!
Будемо раді особистому знайомству! Запрошуємо до приємної плідної співпраці!
Made on
Tilda