ОПАЛЕННЯ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Серед одних із найгостріших та актуальних проблем сьогодення, особливо в умовах сучасного етапу розвитку нашої держави являються, як відомо, проблеми ефективного використання енергоресурсів та стабільного енергозбереження. Саме від них значною мірою залежить подальший рівень економічного та соціального розвитку суспільства.
Саме тому зовсім не дивним є той факт, що нині в Україні досить швидко зростає кількість чинників, котрі у свою чергу спонукають нас із вами до енергозбереження. Серед головних причин варто відзначити: постійне зростання цін на енергоносії, нераціональне й неефективне використання паливно-енергетичних ресурсів і т.д..
Постійне здорожчання паливно-енергетичних ресурсів, відсутність альтернативних джерел енергопостачання вимагають особливої уваги до питань енергозбереження та енергоефективності. От чому спеціально для вас, дорогі українці, ми вирішили підготувати перелік українських компаній-виробників, котрі спеціалізуються на виготовленні високоякісного обладнання для опалення та енергозбереження. Отож запрошуємо до знайомства з кожною.
АТЛАНТ-ПЛЮС
ВИРОБНИК ЕЛЕКТРООБІГРІВАЄМИХ СКЛОПАКЕТІВ
Це сучасний провайдер інноваційних технологій в сфері енергозбереження та енергозберігаючих технологій в наш повсякденному житті. Сучасні світлопрозорі конструкції - невід'ємна і найбільш значна частина архітектурних ансамблів сучасності. З року в рік конструктивні технологічні рішення стають все різноманітніше, вражають все більш сміливими і неординарними ідеями. Від сучасної світлопрозорих конструкцій, будь то цілий елемент фасаду або просто вікно, споживач вимагає не тільки зручності і ергономічності, але і підвищеною функціональністю.
EcoTerm
ВИРОБНИЦТВО ПОБУТОВИХ ПРИЛАДІВ ЕЛЕКТРИЧНОГО ОПАЛЕННЯ
Основним напрямком компанії EcoTerm Ukraine є розробка і виробництвоо економічних побутових приладів електричного опалення. Використання високотехнологічних і сертифікованих компонентів провідних світових виробників і контроль на кожному етапі виробництва спеціальним обладнанням дозволяють домогтися максимальної якості продукції EcoTerm Ukraine.
DM-STELLA
ВИРОБНИК ПІРОЛІЗНИХ ТВЕРДОПАЛИВНИХ КОТЛІВ
Компанія DM-STELLA спеціалізується на виробництві твердопаливних піролізних котлів тривалого горіння,
що не мають аналогів на території України. Протягом тривалого часу ми невпинно модернізуємо і покращуємо характеристики пропонованого до придбання обладнання. Вже зараз ми виробляємо піролізні котли, які відповідають усім призначеним для користувача потреб і вимог безпеки.
ЛВ-4Т
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОДАЖІВ БАГАТОТАРИФНИХ ЛІЧИЛЬНИКІВ ГАРЯЧОЇ ВОДИ
Компанія спеціалізується на багатотарифних лічильниках гарячої води з датчиком температури, які дозволяють в 10 разів зменшити оплату за гарячу воду до 40 С. Розроблено і виробляється вітчизняними фахівцями. Сертифікований в Україні, прийнятий на облік в багатьох містах. Успішно пройшов заводську перевірку.

http://lv-4t.com.ua/
QUANT
СТАБІЛІЗАТОРИ НАПРУГИ ТА ЇХ ВСТАНОВЛЕННЯ
Інноваційний проект «QUANT» був спеціально створений для забезпечення якісним електроживленням користувачів від мережі 220В в разі, коли енергопостачання не задовольняє їхніх потреб в якості і безпеки електроживлення.
Made on
Tilda