«ВЕСЕЛА БДЖІЛКА» - це інтернет-магазин виключно натурального меду з приватних пасік, що розташовані в екологічно чистих регіонах України.

Мед, який пропонує наш інтернет-магазин гарантовано натуральний, свіжий, не піддавався термічній обробці, а отже зберігає всі свої корисні та лікувальні властивості.
Ми створили наш спеціалізований інтернет-магазин меду, щоб ви змогли швидко та зручно придбати натуральний та якісний продукт. Адже не в кожного з вас є знайомий пасічник чи змога їздити по регіонах, щоб придбати якісний мед, тому ми самостійно шукаємо невеликі пасіки у екологічних регіонах України, особисто контролюємо процес відкачування меду та пропонуємо швидку і зручну доставку до Вашого дому.
Вся медова продукція, представлена в асортименті інтернет-магазину «ВЕСЕЛА БДЖІЛКА», отримується безпосередньо з пасік та відразу розфасовується у зручну тару, тому ви можете бути впевнені, що купили той самий мед, який кожен пасічник старанно і дбайливо зібрав, залишивши для себе частинку такого ж якісного продукту, щоб насолоджуватись ним цілу зиму.
Мета інтернет-магазину «ВЕСЕЛА БДЖІЛКА» – дати змогу кожному шанувальникові справжнього натурального меду придбати не лише натуральний, якісний та свіжий мед, але й той різновид, який Ви не можете знайти в магазинах чи на ринках у своєму регіоні .
Асортимент чистого, свіжого меду без домішок від досвідчених українських пасічників, що представлений в асортименті інтернет-магазину «ВЕСЕЛА БДЖІЛКА», вважаємо має стати безкомпромісною відповіддю на численні промислові підробки цього продукту.
Вам сподобається
Спеціалізований інтернет-магазин натурального меду «ВЕСЕЛА БДЖІЛКА» почав свою роботу в 2013 році і сьогодні пропонує більше 10 різновидів меду з різних регіонів України, а також 5 різних цікавих подарункових та сувенірних медових наборів.

Оскільки жодна роздрібна торгівельна мережа не містить повного асортименту медових продуктів ми вирішили запустити наш власний інтернет-магазин, щоб для любителів меду зробити доступними ті види регіонального меду, які відсутні у вільному доступі на ринках та в традиційних магазинах. Ми часто маємо спеціальні та унікальні пропозиції різних видів меду, особливо з Карпатського регіону, які можна знайти і замовити лише в нашому інтернет-магазині. Вже зараз у нас можна замовити корисний та натуральний мед з Сумської, Чернігівської, Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Одеської та Черкаської областей. В перспективі планується реалізовувати органічний мед з інших регіонів України, а також з інших країн.

За підсумками 2015 та 2018 років за результатами дослідження споживчих уподобань у конкурсі торгових марок «Фаворити Успіху», ТМ «ВЕСЕЛА БДЖІЛКА» посідала 1 місце та ставала Абсолютним Фаворитом Успіху у номінації «Мед» (компанія, що посіла 1-у позицію в цьому рейтингу є на сукупну думку всіх трьох респондентських груп: споживачів, експертів та знаменитостей є найкращим вибором року та абсолютною рекомендацією № 1 у категорії «Мед»).
Made on
Tilda