GIFTY – ВІДОМИЙ УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД, ЩО СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА СТВОРЕННІ ОРИГІНАЛЬНИХ АКСЕСУАРІВ ЩОДЕННОГО КОРИСТУВАННЯ З ХУДОЖНІМ ЗМІСТОМ.

Нещодавно нам виповнилося шість років. За час свого існування було пройдено чимало та ще більше здобуто. Одне можна стверджувати точно: зупинятися на уже досягнутому ми аж ніяк не збираємося.

Саме тому компанія й далі впевнено підкорюватиме все нові й нові вершини. І все це для вас і заради вас, дорогі клієнти. Велике розмаїття красивих та практичних аксесуарів для тих, хто понад усе цінує арт та полюбляє дарувати презенти «не для галочки».
Спеціальна пропозиція уже в дії

Ви цінуєте авторські речі, зроблені в Україні? Тоді ласкаво запрошуємо на офіційний інтернет-сайт українського бренду Gifty. Спеціально для вас, дорогі українці, ми створили цілі колекції подарунків в колаборації з такими чудовими художниками, як Сергій Майдуков, Женя Олійник, Маша Фоя, Ярина Саєнко, Віта Лопухіна, Марта Гожа, Даша Левчук та ін.
Крім того, ми в Gifty отримали виключне право на виготовлення товарів з легендарним Гусем художниці Надьожної (Надії Кушнір), який вже має чорний пояс з майстерності висловлювати свої думки з гумором та без особливих церемоній.
«Ні!» – буденності. «Так!» – цікавим ідеям та перчинці
В кожен виріб з авторською роботою вкладено душу, ідею, гумор, а деінде і зовсім гостру перчинку. Чому, запитаєте ви? Усе просто: тому, що кожен український ілюстратор – це нереально крута та позитивна людина, котра вміє творити та надихати своїми творіннями на нові подвиги та злети.
Колекція Надьожної "Гусь"
(чашки, фартухи, сумка, блокноти "гусь учьоний", блокноти серії write&draw, стікери)

Колекція з Гусем від Надії Кушнір користується особливою популярністю серед людей з відмінним почуттям гумору. Цей дотепний хуліган своїми влучними життєвими висловами на виробах від Gifty полонить серця всіх, чий погляд він на собі спіймає.
Незвичайні чашки, фартухи для кухні та творчої майстерні, еко сумки, блокноти для записів про плани на мільйон, стікери з зображенням Гуся - все це стане влучним подарунком собі та близькій людині.
Маша Фоя
(постери, артбук, сумки)

Колекція від Маші Фої - це аксесуари з ілюстраціями про важливість зв'язку. Еко сумка з ілюстрацією про зв'язок людини з природою... Зв'язок з самим собою, з іншою людиною, з тілом, з душею, з високими матеріями...не дивлячись ні на що!Надзвичайні постери про нескінченні можливості, про довіру до світу, відкритість і рух вперед. Артбук, який дещо цікавіший, ніж просто блокнот! Можна використовувати для нотаток, як скетчбук, як місце для збереження ідей та як особистий портал до моря.
Сергій Майдуков
(сумки, постери, блокноти)

Еко сумки, постери та блокноти колекції Сергія Майдукова не сплутати ні з чим. Унікальний стиль його ілюстрацій з елементами кубізму підкорюють в момент.
Носити сумки з його ілюстраціями в мінімалістичному стилі - окреме задоволення!
Женя Олійник
(фартухи, сумки, блокноти, стікери та інше)

Роботи Жені Олійник мають прихильників серед тих людей, які вже горять від дедлайнів. Саме тому її роботи наповнені легкими іронічними ілюстраціями, «жизнінними» і близькими виразами.
Напевно тобі ще ніхто такого не казав, але... РОБИ ЩО ХОЧЕШ! Не бійся помилитись, ти на своїй території. Будь собою! Будь неочікуваним! Нова колекція від Жені Олійник покликана нагадувати тобі про це знову і знову! Зламай свої кордони та дай волю почуттям.
Англійська колекція Оксани Скворчинської та Дани Мощенко
(календар, грам. блокноти)

Для тих, хто хоче невпинно розвивати свої поліглотичні таланти та розширювати горизонти словникового запасу, Gifty в колаборації з дизайнерами Оксаною Скворчинською та Даною Мощенко створили унікальну Англійську колекцію. Три граматичні блокноти для різного рівня знань, календар, граматичний зошит, які наповнені завданнями та зручними граматичними таблицями від викладачів Green Forest. Простота, наочність та красивий дизайн - ось що вирізняє Англійську колекцію Gifty серед інших.
Нам дуже приємно, що сьогодні завдяки нам мистецтво може бути та є доступним! Адже оригінальні художні роботи – це по-суті те, що має прикрашати день, особистий простір кожної людини, а також дарувати змогу радувати тих, кого любиш. І так, ми справді маємо на меті популяризацію не лише кінцевого продукту українського виробництва, але й безлічі українських ілюстраторів, завдяки котрим ви, дорогі споживачі, маєте змогу насолоджуватися чудовими та оригінальними блокнотами, календарями, екосумками, фартухами, чашками, постерами та ін.
Акції, знижки та промокоди:
Ну як? Вам уже цікаво? Тоді скоріше до нас!
-15%
Пропонуємо відвідувачам ресурсу знижку -15% за промокодом UKRBRAND
до -50%
Також 20.02 анонсуємо знижки до -50% на велику кількість товарів до свята 8 березня.
Також ми маємо постійні разові знижки:
  • від 1500 грн безкоштовна доставка Новою Поштою
  • від 2500 грн ваша знижка 10%
  • від 4000 грн - 15%
  • від 6000 грн - 20%
Made on
Tilda