ГАСТРОНОМІЯ

Ми зібрали для Вас найкращіх
українських виробників продуктів харчування
Прагнете урізноманітнити свій раціон? Знаходитеся в пошуках якісних продуктів українського виробництва? Тоді ми запевняємо, що ця категорія гарантовано сподобається. Дехто з вас може сказати, мовляв, а навіщо збирати в одному місці різноманітних виробників продуктів харчування, коли вони й так представлені в численних продовольчих мережах. Всі ж їх й так чудово знають.
Проте запевняємо вас, що є сила-силенна українських виробників, котрі ще не відомі українському споживачеві. Є й, наприклад, такі продукти харчування, котрі або погано представлені на сучасному ринку, або й взагалі невідомі широкому загалу споживачів.
А вам хіба не було б цікаво більше дізнаватися про різноманітні українські продуктові бренди?! Хіба б ви не хотіли знати «свого» виробника як кажуть «в обличчя», аби мати змогу користуватися якісним та безпечним продуктом?! Тоді ласкаво просимо до перегляду нашого каталогу. Обіцяємо, буде цікаво та пізнавально!
ВІЛЬНЯНКА
ВИРОБНИК МОЛОЧНОЇ ТА КИСЛОМОЛОЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Один із найбільших виробників молочної та кисломолочної продукції у Запорізькій області, який розпочав свою роботу в 2005 році. Ми виробляємо свіжі молочні продукти, які позитивно впливають на здоров'я, і, відповідно, на якість нашого життя. В нашому асортименті сьогодні представлені: молоко, сири та сиркова маса, напівтверді та м'які сири, сметана, вершкове масло та сиркові десерти.

РОГАНСЬКИЙ
ВИРОБНИК КОВБАС І М'ЯСНИХ ДЕЛІКАТЕСІВ В УКРАЇНІ
Сьогодні Роганський м'ясокомбінат є підприємством, яке оснащене згідно останніх вимог світових виробничих норм і норм безпеки (згідно стандарту Euro-4), з максимально зниженим негативним впливом людського фактора на виробництво.
ТМ "ІКРЯНІКІ"
ВИРОБНИК ПАЛИЧКИ З ЛОСОСЯ
У ста кілометрах від Запоріжжя знаходиться підприємство з величезним потенціалом, яке випускає палички з м'яса лосося "Ікрянікі". Секрет нашого успіху простий: над випуском продукту працюють справжні професіонали і фанати своєї справи.
ZINKA
УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ПРОДУКЦІЇ З КОЗИНОГО МОЛОКА
Козівництво — основний напрям діяльності ФГ «Тетяна 2011», на базі якого є ТМ "Zinka" розташоване господарство на відстані 100 км від Києва, в селі Усівка Згурівського району. На території 12 га збудовано сучасний фермерський комплекс із виробництва молока та молочної продукції з козиного молока від французьких племінних кіз.
ДОБРА ХАТА
Виробництво та продаж бакалії
Наша бакалія смачна, поживна та екологічно чиста. Це основа щоденного харчування, що надає енергії та містить всі необхідні речовини, що збережуть ваше здоров'я на довгі роки.
PASTOURELLE
ВИРОБНИЦТВА СИРІВ
Pastourelle – це смачні свіжі сири, приготовлені за оригінальною рецептурою з екологічно чистого та високоякісного молока від корів породи Джерсей.
Використовуючи тільке незбиране молоко вищого гатунку, плісняву культуру французського походження, традиційне піклування про сири на кожному етапі виробництва, дотримання світових стандартів безпеки – створюємо унікальні та оригінальні сири Pastourelle.
Made on
Tilda