Меблі

Ми зібрали для Вас найкращі бренди меблів від українських виробників
Меблі, як відомо, являються необхідною частиною домашнього затишку. Ну а хороші, виготовлені із якісних та безпечних матеріалів меблі – це беззаперечний гарант й запорука домашнього комфорту. Уже давно й ні для кого не секрет, що українські виробники «розправляють плечі» й впевнено підкорюють не лише вітчизняні, але й зарубіжні ринки. Так, меблева промисловість в Україні набирає все більших обертів. Саме тому й гідних уваги меблевих фабрик на нашому вітчизняному ринку стає все більше.
Меблеві фабрики України – та категорія виробників, котра вирвалася далеко вперед на тлі конкуруючих заводів. Та й не дивно, адже українські майстри вміло створюють нові колекції меблів для всієї родини. Сучасне імпортне обладнання, великий досвід роботи кожного з майстрів та якісна сировина – це саме те, що дозволяє створювати багатофункціональні меблі.
Ми підібрали максимально повний (наскільки це можливо) перелік українських виробників меблів, з-посеред яких, певні, кожен із вас, дорогі читачі, знайде для себе ідеальний. Саме тому вмощуйтеся зручніше та починайте свій пошук! Вдалого дня та плідної співпраці!
BLANCHE
Виробник м'яких меблів
Історія нашої компанії бере свій початок у 2007 році з ідеї створення якісного нового продукту в сфері дизайну та меблевої індустрії, який з гідністю називатиметься "Made in Ukraine".
CUBE 44
МАЙСТЕРНЯ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ МЕБЛІВ
це молода, але вже досвідчена команда. У Cube44 ми фокусуємося на розумних меблевих рішеннях для сучасного життя, для дому та публічних просторів. Наш стиль простий, функціональний і сповнений характеру. Наша сила в комбінації красивого дизайну, зважених рішень і цілісного підходу до якості: від процесу виробництва до обслуговування після продажу.
LITPOL
ВИРОБНИК МЕТАЛЕВИХ МЕБЛІВ
найбільший виробник металевих меблів в Україні. За 40 років існування на європейському ринку, в т.ч. 20 років на ринку України, компанією успішно реалізовано понад 10 000 проектів по обладнанню металевими меблями виробничих і комерційних організацій.
PAVLYK
ДЕРЕВ'ЯНІ МЕБЛІ ВІД ВИРОБНИКА
Меблева фабрика Pavlyk – сімейний бізнес, який був заснований Йосипом Павликом у 2007 році в Закарпатті. Повноцінне і якісне виробництво житлових меблів, столів і стільців з масиву дерева, переважно бука та дуба – спеціалізація ТМ Pavlyk.
ROUND CORNER
Виробник меблів ІЗ ШТУЧНОГО РОТАНГУ
Ми достатньо молода фірма, але вже ефективно зарекомендували себе як надійний виробник якісних меблів зі штучного ротангу. Нашому динамічному розвитку сприяють: штат працівників зі стажем до 10 років у сфері виробництва меблів, зручні робочі місця для якісної та швидкої роботи, міцні матеріали з переконливими параметрами, та ентузіазм і бажання творити для людей.
Made on
Tilda