Компанія FURNITEX

Компанія "FURNITEX" – це широкий спектр можливостей для справжніх фанатів своєї справи у сфері швацької промисловості. Колосальний вибір якісної функціональної та декоративної швацької фурнітури.
Наші перші кроки було зроблено у далекому 1999 році, та відтоді усі наші зусилля були успішно спрямовані на завоювання репутації надійного оптового постачальника швацької фурнітури. Наш девіз – це висока якість, надійна функціональність та найсвіжіші дизайнерські ідеї для найяскравіших образів.
Більш ніж двадцятирічний досвід обробки замовлень та майже 20 тисяч клієнтів допомогли нам зрозуміти потреби споживачів та створювати широкий асортимент фурнітури, яка буде до смаку кожному.
До Вашої уваги пропонуємо неймовірний за своєю масштабністю асортимент: від різноманітних видів застібок та пряжок для ременів, до експресивних аплікацій, що будуть яскраво майоріти на фоні будь-яких моделей одягу, взуття та аксесуарів. Постійне оновлення асортименту дозволяє радувати наших клієнтів акційними пропозиціями.
З нами співпраця буде максимально продуктивною, адже:
  • Ми ретельно контролюємо якість замовлених товарів та строки їх виготовлення.
  • Для Вас не виникне потреби відволікатися від власних справ, бо ми уважно відстежуємо усі етапи роботи з Вашим замовленням і гарантуємо зворотний зв'язок.
  • Ми надаємо можливість on-line замовлення та доставлення за короткий термін (із Китаю лише за 10 днів).
  • Ми пропонуємо безкоштовні послуги дизайнера для виготовлення оригінальних зразків швацької фурнітури з Вашим логотипом та індивідуальним дизайном.
Made on
Tilda