ТМ EnjoyTheWood – широкий вибір унікальних та справді незабутніх подарунків

Ігор та Марина Фостенко стали засновниками успішного сімейного бізнесу, при цьому створили команду з людей без особливого досвіду, а також зібрали 500 тисяч доларів США на Kickstarter за досить короткий час. Так, не заперечуватимемо, на перший погляд більша частина звучить як неймовірна історія, котра немає практично нічого спільного з реальністю. Проте не все так як ви могли би подумати.
Мова зараз йде саме про бренд EnjoyThe Wood, котрий було засновано майже 6 років тому. «Перша дерев'яна 3D-мапа світу» – ось яку назву мав перший проект засновників, розміщений на популярному онлайн-майданчику Kickstarter, що допомагає збирати пожертви на фінансування різноманітних творчих проектів.
100% якісна продукція ручної роботи, котра змушує закохатися уже з першого погляду

Увазі кожного клієнта в онлайн-каталозі компанії представлено широкий вибір різноманітних товарів ручної роботи на будь-який смак та гаманець. Зокрема, серед них наступні:

EnjoyTheWood – це відомий український сімейний бренд. Його історія обчислюється не лише декількома роками наполегливої роботи, але й сотнями тисяч посмішок тих, кого впевнено називають щасливими володарями продукції торгової марки. З часу заснування компанії, а це з 2014 року, EnjoyThe Wood вдалося продати понад 25 тисяч мап, котрі стали надзвичайно популярними не лише на ринку Сполучених Штатів Америки та Європи, але й на території України.

Відзначимо, що найголовнішим досягненням компанії по праву вважається – наявність дуже сильної команди, котру свого часу було сформовано з людей без будь-якого досвіду в тому, чим нині займається компанія. Не дивлячись на переконання багатьох керівників, котрі бояться набирати штат працівників та навчати їх так би мовити "під свій формат", зараз всьому можна навчити. Так, наприклад, якщо говорити про певні сфери продажу, то тут цілком реальною є можливість "виростити спеціаліста" вже за якихось 3-6 місяців.

Сильна й збалансована команда, котра виросла у корпоративній культурі – головна перевага EnjoyTheWood. Увесь творчий колектив бренду – надзвичайно компетентні та професійні люди, котрі завжди готові підтримати, підбадьорити, підстрахувати та підставити плече один одному.
До переліку інших переваг компанії можна сміливо віднести наступні:
Гарантована 100% якість продукції та можливість бути власником дійсно крутої речі
В компанії завжди відкриті до діалогу
Раптом з'являться якісь проблеми, працівники готові вирішити їх в блискавично короткий термін
В процесі створення кожного товару використовується виключно ручна робота
Чесність – друге ім'я бренду
(тут немає ані найменшого місця фейковим знижкам, перед котрими спочатку завищують ціни; в EnjoyTheWood не влаштовують розпродажі бракованої продукції й таке інше)
Продукція доставляється не лише в великі міста і маленькі містечка України, але й по всьому світу
Вам сподобається
Спеціальна пропозиція для клієнтів напередодні 8 Березня!

Ви все ще не вибрали гідний подарунок до Міжнародного жіночого дня 8 Березня? Набридло мізкувати над тим, що дійсно вразить уже з першого погляду та зможе запам'ятатися надовго? Тоді ми певні, що знижка -18% на весь дерев'яний інструмент від EnjoyTheWood – це те, що ви так довго шукали.
Made on
Tilda