ВИРОБНИЦТВО ПОБУТОВИХ ПРИЛАДІВ ЕЛЕКТРИЧНОГО ОПАЛЕННЯ

Основним напрямком компанії EcoTerm Ukraine є розробка і виробництвоо економічних побутових приладів електричного опалення. Використання високотехнологічних і сертифікованих компонентів провідних світових виробників і контроль на кожному етапі виробництва спеціальним обладнанням дозволяють домогтися максимальної якості продукції EcoTerm Ukraine.
Все більше людей віддає перевагу електричному опаленню для створення комфортної атмосфери своїх квартир, будинків, дач, офісів, ніж користуватись стаціонарними опалювальними системами. А використовуючи нові технології EcoTerm Ukraine це стало вигідніше ніж індивідуальне газове, повітряне, парове.

Одними із таких економічних приладів опалення є електрична батарея (електрорадіатор) та інфрачервоний обігрівач панельного типу. Дозволяють з успіхом вирішувати питання оптимального співвідношення витрачених коштів на обігрів до очікуваного результату.
При розробці опалювальних приладів ми виходимо з того, що прилад повинен бути простий, надійний, економічний і автономний. Тільки за таких умов можна повністю забути про те, що прилади компанії EcoTerm Ukraine, насправді, є найважливішою частиною вашої системи опалення, повністю довірившись нашим досвідом роботи в цій сфері.

Також, важливим є оптимальний баланс ціни і якості продукції, що випускається. Цих показників вдається досягати в результаті тривалих процесів розробки нашими інженерами конструктивних особливостей, технології та автоматизації збирання, а також алгоритму роботи інтелектуальної мікропроцесорної системи управління. Останній параметр є особливою гордістю колективу EcoTerm. Ми з упевненістю можемо заявити про те, що в цій галузі ми досягли світових стандартів якості і не збираємося зупинятися на досягнутих результатах.
ПРОДУКЦІЯ ЯКА ВИРОБЛЯЄТЬСЯ:
Переваги EcoTerm Ukraine
Гарантія 2 роки
На кожен прилад EcoTerm надається гарантія 2 роки
Сертифікат якості
Електрорадіатори EcoTerm випускаються серійно і мають свій сертифікат якості і відповідності
Екологічна безпека
Електрорадіатори EcoTerm мають документ, що підтверджує її відповідність санітарним нормам України
Не боїться стрибків напруги
Прекрасно працює від побутової електромережі напруга в якій може змінюватися від 160В до 290В

Купуючи продукцію компанії EcoTerm Ukraine, ви купуєте якість, надійність, безпеку, довговічність і всебічну технічну підтримку в нашій особі.
Made on
Tilda