ФАБРИКА ДОМАШНЬОГО ТЕКСТИЛЮ

Фабрика DOTINEM - це сучасне виробництво домашнього текстилю та нетканих матеріалів. Підприємство було засноване в 2010 р і вже більше 7 років випускає і продає текстильні вироби оптом і в роздріб, як з натуральних наповнювачів, які пройшли перевірку часом, так із сучасних гіпоалергенних матеріалів.
• Найширший асортимент виробів, високоякісних і сучасних матеріалів, доступних розмірів допоможе максимально задовольнити запити клієнтів. Представлені в каталозі товари зацікавлять власників готелів та пансіонатів.
• Власне виробництво дає клієнтам унікальну можливість замовити текстильну продукцію нестандартних розмірів.
• Гарантом якості продукції і кваліфікованого обслуговування є співпраця з багатьма українськими підприємствами, торговими мережами, фабриками з виготовлення меблів і пошиття верхнього одягу.
• Своїм клієнтам компанія пропонує гнучке ціноутворення, зручні варіанти оплати і налагоджені канали доставки. Запрошуємо вас ознайомитися з асортиментом текстильної продукції оптом і в роздріб в каталозі.
Наповнювачі для подушок
Фабрика DOTINEM сьогодні - один з найбільших виробників товарів домашнього текстилю, нетканих матеріалів і наповнювачів. У компанії можна купити і замовити наповнювач для подушок, іграшок, ковдр, матраців, м'яких меблів, утеплювачів одягу. Завдяки високій якості та відповідності світовим стандартам якості, продукція відома багатьом компаніям, текстильним і швейним цехам, мережевим магазинам.
Текстиль для дому оптом від виробника
Харківська фабрика DOTINEM - це відомий український виробник з ретельно підібраним асортиментом текстилю для дому, кухонного декору, нетканих матеріалів і сировини в одному каталозі. Якщо ви шукайте якісний текстиль за вигідною ціною, то серед продукції компанії ви з легкістю підберете відповідний товар. У компанії DOTINEM Ви можете купити домашній текстиль оптом для подальшої реалізації або в роздріб - для особистого користування.
Домашній текстиль від виробника Dotinem: основні характеристики
У каталозі представлена трендова продукція власного виробництва. Щоб вибрати відповідний зразок, вам достатньо вивчити картку товару, оснащену:
фотографією з високим дозволом;
докладним описом виробів (характеристики, переваги).
Ви легко зробите правильний вибір кухонного декору і постільної білизни в віртуальному режимі.
Фабрика домашнього текстилю DOTINEM виробляє сертифіковану продукцію, яка відповідає найвищим стандартам якості і ключовим вимогам відповідних інстанцій.
Made on
Tilda