Компанія "Добра Хата" - лідер виробництво та продаж бакалії у Запорізькій області

Компанію було засновано в 1993 році Петраковою Оленою Володимирівною, яка дотепер є незмінним керівником та лідером Компанії. В 1997 році була зареєстрована торговельна марка "Добра Хата", що стала синонімом ідеального співвідношення доступної ціни та безкомпромісної якості.
Офіс та виробництво розташовано в Запоріжжі, на вул. Рекордній 20А, тел. (061) 222-32-92.. В 2020 році за стратегічним планом розвитку ми будемо представлені представництвами ще в 10 областях України.
Наша мета — зробимо життя людей здоровим та щасливим разом.
По-перше, наша бакалія смачна, поживна та екологічно чиста. Це основа щоденного харчування, що надає енергії та містить всі необхідні речовини, що збережуть ваше здоров'я на довгі роки.
01
По-друге, ми ведемо просвітницьку діяльність, через сторінки в соц.мережах та власні інтернет-ресурси поширюємо інформацію, як правильно та збалансовано харчуватись, яких проблем зі здоров'ям можна запобігти, вживаючи те чи інше в їжу.
02
Ми доводимо факт, що бакалія — це здорова повноцінна повсякденна їжа, з якої можна побудувати недорогий, але збалансований та смачний раціон харчування на кожен день.
03
Наша продукція
Борошно корисне
Борошно
Крупа
Рис
Макаронні вироби
Гриби
Консервація
Цукор
Олія та оцет
Здорові сніданки
Наразі, ми не тільки український виробник бакалійної продукції, ми представляємо ретельно відібраних кращих національних виробників бакалії: "Руна", "КМФ", "Київ Мікс", "Бумкорн", "Лекорна", "Цветаромат", "Кристал" та багатьох інших.
Наші торговельні марки: "Добра Хата" (борошно, макаронні вироби, фасовані крупи, олія, цукор-пісок та цукор пресований, оцет, овочева та грибна консервація) та "Happy" (швидкі корисні сніданки зі злакових пластівців з додаванням насіння льону).
Довгий час ми працювали як гуртовий продавець, а нашими безпосередніми покупцями був сегмент b2b (крамниці, супермаркети та підприємства громадського харчування). Для задоволення попиту саме бізнесу в нас роками вибудована зручна система логістики, коли покупець отримує замовлення в найкоротші терміни.
З поточного року ми починаємо працювати також на кінцевого покупця. Задля цього сайт компанії перетвориться на великий інформаційно-комерційний портал, на якому можна і зробити замовлення, і отримати всю необхідну інформацію по здоровому та збалансованому харчуванню. Запрацює доставка продуктів кінцевим покупцям, що дуже зручно: бакалія є найбільшою та найважчою часткою споживчого кошику (зручно, що її привезуть додому), бакалія при цьому є групою товарів довгого терміну вживання, не потребує особливих умов для зберігання, тобто її можна замовляти про запас (замовити на суму, щоб доставка товару була безкоштовна).
Шукаємо партнерів-дистриб'юторів нашої продукції на Одещині, Миколаївщині, Херсонщині, Кіровоградщині, Харківщині. На постійній основі закуповуємо вагові крупи та борошно вищого ґатунку в мішках від виробників України.
Made on
Tilda