Виробник піролізних твердопаливних котлів

Компанія DM-STELLA спеціалізується на виробництві твердопаливних піролізних котлів тривалого горіння,
що не мають аналогів на території України. Протягом тривалого часу ми невпинно модернізуємо і покращуємо характеристики пропонованого до придбання обладнання. Вже зараз ми виробляємо піролізні котли, які відповідають усім призначеним для користувача потреб і вимог безпеки. Опалювальне обладнання DM-STELLA характеризується довговічною надійністю, експлуатаційної безотказностью, зручністю у використанні і унікальною економічністю. За допомогою такого котла, можна заощадити на опаленні 6-кратно! Котли працюють за принципом піролізного спалювання палива, наші піролізні котли, в якості основного палива можуть використовувати не тільки відходи деревообробки, дрова і пелети, але і практично будь-які альтернативні види палива.
Піролізні котли тривалого горіння DM-STELLA - запорука ефективного та комфортного опалення Вашого приміщення.
Про компанію DM-STELLA:
1.
7 років на ринку опалювального обладнання України
2. Безкоштовна доставка котлів по всій Україні
3. Виготовляємо продукцію з ККД до 93%
4. 5 років гарантії
5. У наших котлах можна спалювати будь-яке тверде паливо з мінімальними викидами в атмосферу
Виробнича площадка, на якій виготовляють котли торгової марки DM-STELLA, знаходиться
в промисловій зоні Вознесенівського району. У цеху площею більше 1000 квадратних метрів працюють близько 40 людей.
Створення газогенераторного котла починається на верстаті плазмового різання з ЧПУ (числовим програмним управлінням) - на ділянці первинної обробки. Оператор розрізає на необхідні деталі листи металу 1,5 на 6 метрів завтовшки від 6 міліметрів. Для роботи використовують листовий метал імпортного виробництва. Точність роботи верстата максимальна - до 0,5 міліметрів. Котли мінімальній потужності складаються із сотні деталей, кожна з яких виготовляється на цій ділянці цеху.
НАША ПРОДУКЦІЯ:
Чому наші клієнти ДОВІРЯЮТ НАМ?
- Ми використовуємо тільки якісний матеріал для виготовлення, що забезпечує довговічність
- Індивідуальний підхід до клієнта (робимо все можливе щоб відповісти всім Вашим побажанням)
- Ціна на «голову» нижче ніж у конкурентів, а якість і продуктивність вироби в багатьох випадках набагато вище
- Є можливість виготовлення виробу відмінного від стандарту за індивідуальним замовленням: зміна розмірів, технічних параметрів і зовнішніх (для великих замовників)
Сертификаты и лицензии компании Пиролизные котлы DM-STELLA
Головна причина покупки і установки піролізних котлів - це економія. Якщо газове опалення будинку площею 200 квадратних метрів обходиться приблизно в 3500 гривень на місяць, то витрати на опалення котлом DM-STELLA - будуть в 3 рази менше. Режим газогенерации дозволяє зменшити витрату твердого палива в 2-2,5 рази, порівняно з іншими котлами тривалого горіння. Термін окупності обладнання залежить від потужності і обсягу палива, що спалюється. На промислових площах піролізний котел можна окупити за один сезон, в приватних будинках - за 2-3 зими. Гарантійний термін роботи котлів DM-STELLA - 5 років, а термін служби - не менше 15-20 років.
Made on
Tilda