декоративні вироби

Ми зібрали для Вас найкращіх
українських виробників декоративних виробів
ВАШ УЮТНИЙ ДІМ І САД
СКУЛЬПТУРИ З ПОЛІМЕРУ
Великий асортимент садових фігур, фонтанів, журнальних столиків, великих скарбничок, підставок для квітів, безпечних для здоров'я людей та стійких до всіх погодних умов. Ми зробимо для Вас те, що відповідає Вашим бажанням, допоможе надати оселі затишок, а Вам - гарний настрій. У нас Ви знайдете оригінальні подарунки, які запам'ятаються надовго!
KAZAKWORKSHOP
ДЕКОРАТИВНІ ВИРОБИ З ДЕРЕВА
Все почалося десять років назад з однією людини, одного станка і однієї ідеї. Сьогодні Kozakworkshop - це вже невелика команда, об'єднана спільною метою створювати унікальний декор з дерева - який проживе століття і збереже емоції, вкладені в нього.
Здавалося б чим ще може здивувати українського споживача наш вітчизняний виробник?! Різноманітний посуд, яскравий та якісний текстиль, натуральна косметика, освітлення, смачні солодощі, гастрономія та ще багато чого іншого. Чого тільки немає на українському ринку. Так, від доступного нині розмаїття товарів, котрі пропонує український виробник, часом захоплює не лише погляд, але й подих. Проте не так все просто як ми могли б подумати. У багатьох зараз гарантовано на думку спадає питання «А чому саме? Що ще ми не врахували?» Усе просто: окрім усіх раніше представлених товарів, наш український ринок може похвастатися й величезним різноманіттям декоративних виробів. Віднині не має потреби в надій знайти оригінальні садові скульптури чи б пак інші товари для дому та саду, проводити виснажливі години у всесвітній павутині ймення котрій Інтернет. Завдяки підготовленому нами спецпроекту «MADE IN UKRAINE» обирати необхідну продукцію та товари стало простіше навіть аніж знайти ввечері пульт від телевізора. Тому запрошуємо до перегляду. Буде пізнавально та надзвичайно вигідно, гарантуємо.