МАЙСТЕРНЯ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ МЕБЛІВ

Майстерня дизайнерських меблів з України Cube44 – це молода, але вже досвідчена команда. У Cube44 ми фокусуємося на розумних меблевих рішеннях для сучасного життя, для дому та публічних просторів. Наш стиль простий, функціональний і сповнений характеру. Наша сила в комбінації красивого дизайну, зважених рішень і цілісного підходу до якості: від процесу виробництва до обслуговування після продажу.
Влітку 2015 ми взялися за виробництво меблів і почали з декількох авторських моделей. Актуальні і якісні меблі стали користуватися успіхом. На сьогоднішній день в компанії власне виробництво серійних меблів – близько 100 моделей і ми продовжуємо розширювати наш асортимент. Якість в деталях – філософія майстерні. Висока якість меблів Cube44 – результат ретельної перевірки вибору сировини і невпинного контролю кожної деталі.

Наша продукція виробляється з українських матеріалів. Деревина та метал найвищої якості проходять всі можливі перевірки на екологічність і відповідають ДЕСТам. У виробництві ми використовуємо тільки натуральні масла і фарби, тому наші меблі безпечні для людини і навколишнього середовища. Всі меблі мають сертифікати якості і виготовляються у власному добре обладнаному цеху на приватному виробничому майданчику в Києві.
Всі наші кроки по вдосконаленню ми робимо для вас, щоб стати ще краще і зробити ваш будинок затишніше і красивіше.
КОЛЛЕКЦИИ МЕБЕЛИ ДЛЯ ДОМА, ОФИСА И ШОУРУМОВ
ЯКІСТЬ МЕБЛІВ
ЯКІСТЬ В ДЕТАЛЯХ – філософія майстерні CUBE44.
Наш процес виробництва і підбір всіх комплектуючих націлені на те, щоб забезпечити довгу експлуатацію меблів
МАЙСТЕРНЯ МЕБЛІВ CUBE44 – ПЕРФЕКЦІОНІЗМ У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ
Тонко відчути віяння часу та йти за ним – це особливий талант. Компанія виробляє меблі в найпопулярніших сьогодні стилях лофт і мінімалізм. У лінійці бренду велика кількість різних предметів – столи, крісла, барні стільці, дивани, стелажі, консолі і рейли для одягу. І кожен предмет створюється з особливою увагою до деталей, кожна річ доводиться і збирається вручну.
Перфекціонізм у кожній деталі – головний принцип Cube44.
Основа меблевих каркасів з високоякісного металу, а для поверхонь використовується натуральний шпон дуба.
Made on
Tilda